Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Sziasztok! Elég egyedi gondom adódott anyám asztali számítógépével. Adott egy Asrock G41M-VS3 R2.0 lapalap, melyben van egy integrált alaplapi videokártya, plusz hozzá itthon van egy Ati radeon 256 MB DDR3 videokártya, plusz egy Asus 512 MB DDR3 videókártya is. A problémám a következő. Újra telepítettem a rendszert windows 7 volt rajta, azt is raktam rá, felteszem a frissítéseket a windows update-ről majd megnyitom az internet explorert vagy bármi más böngészőt, és bizonyos weboldalaknál szétesik a kép, vízszintes csíkok lesznek de csak a böngésző ablakban. Van hogy más böngészőben meg olyat is produkál hogy apró rizsás (mákos) képet ad bizonyos grafikáknál és ezt megspékeli színes csíkokkal. A videokártyára gyanakodtam, cseréltem is, de ugyan az a hiba. Már egy tucatszor tettem újra a rendszert és windows 8-ba is ezt csinálja. Sőt valamiért még ha a sun java-t is rá akarom tenni a gépre azt írja hogy nincs digitálisan aláírva és blokkolja. Az én gépemen meg semmi ilyen hiba nincs, simán letölti, fel is telepíthetem, de még a csíkozódás sincs, tehát ez nem weblap hiba és nem is rendszer hiba. Hozzáteszem semmilyen vírusirtó nincs most a gépen, alap windows van rajta. Tehát videokártya hiba kizárva, még alaplapin is ezt csinálja. Esetleg alaplap hiba, vagy proci,memória? Esetleg vinyó? Nem tudom de nagyon kéne a segítség,mert anyám ezen dolgozik és ezt a hibát csak a napokba kezdte el produkálni.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák