Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    Sziasztok!
    Problemam a kovetkezo.: Eloszor is,adott egy FM2A85X Extreme 6 lapocska.
    Kozben hagy idezzek egy ph-s cikkbol.: ,,Az Asrock FM2-es alaplapkínálatának csúcsát az FM2A85X Extreme6 jelenti. A fekete nyomtatott áramkört és csatlakozókat prémium minőségű, aranyozott, szilárdelektrolitos kondenzátorok és a korábbinál is marconább hűtőbordák egészítik ki. " A cikk irasanak pillanataban par szaz forint hijan 30 ezerbe kerult. Messze a legdragabb es egyben a legszarabb alaplap ami a gepembe kerult.
    A konkret problema pedig.: Nem mukodik a LAN.Miert nem mukodik? Azert,mert a kedves windows 7 ,,deep sleep modba" valtott es ilyenkor lekapcsolja,csakhogy olyan szinten sikerult,hogy azota sem tudtam visszavarazsolni.Guglin elso 10 talatot vegigbongesztem .: [link]
    Mindegyiket kiprobaltam mar (ram ki,ram be, elem ki,be,driver fel le, ) Sot meg egy uj windows-szal is megprobalkoztam,de termeszetesen lan driver telepitese kozben megint ugyanaz a hibauzenet fogad,megpedig .: ,,deep sleep mode is enabled please plug the cable"
    Ilyenkor a Microsoftnak vagy az Asrocknak kell kuldeni a szamlat az uj alaplap miatt?

    [ Szerkesztve ]

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák