Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    Sziasztok
    Közelmúltban tulaja lettem egy Kia ProCeed-nek, amiben nincs pótkerék csak defektjavító készlet. :((
    Ez egyfelől bosszant, mert jobban szeretem a pótkereket, másfelől meg a pótkerék helyén található tároló rekeszeket felhasználnám egy erősítő és egy mély"láda" elhelyezésére.
    Nem véletlenül tettem "." közé a láda szót, mert az ülés alá helyezhető lapos ládákkal szemezgetek.
    Kérdésem, hogy ezek mennyire elfogadhatóak, ha nem egy mélynyomó és akkusztikai verseny megnyerése a cél, hanem csupán csak annyi, hogy egy picit élvezhetőbben, szebben szóljon a zene - ami egyébként a Radio1 zenei világa, de ezen felül szeretek még régi sláger zenéket is hallgatni. :B
    Illetve ehhez a lapos "ládához" gondoltam egy erősítőt beszerezni.
    Autó: 2016-os Kia ProCeed - három ajtós
    Fejegység a gyári
    Erősítőt INNEN nézegetek - mik az ajánlott típusok és mik azok, amiket messze kerüljem el? Renegade-ról olvastam pár hsz itt, hogy kerülendő!? Pio, Alpine esetleg JBL?
    Ládákból is INNEN nézelődöm. JBL-ről azt gondolnám, hogy nem lehet rossz, de sajnos nem értek hozzá, ezért is fordultam inkább ide és hozzátok, hogy kapjak vmi iránymutatást, támpontot, hogy mit érdemes és mit felejtős nagy ívben!?

    Nagyon hálás lennék pár építő jellegű és segítő szándékú válaszért. Előre is köszönöm. :R

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák