Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adDis

    csendes tag

    Üdvözletem az Uraknak!

    Mi 2011.01.28 - án vásároltuk az ASUS K52JE-EX232D típusú laptopunkat.

    A gép kezdettől fogva produkálta az itt már említett fagyásos jelenségeket, de mivel kezdetben magamban, aztán a windows 7 beállításaiban kerestem a hibát - plusz az elmúlt félévben tanulmányi okokból sem volt mellőzhető az eszköz -, csak múlt héten szerdán adtuk le a szervizbe javításra.

    Örömmel jelenthetem, hogy a 06.29-én délután kettő körül leadott gépet már 07.01-re megjavították. A szervizből telefonon értesítettek pénteken délután négy után, hogy mehetek érte. Ezt a mai napon át is vettem és hazahoztam!

    Eddig úgy tűnik, minden rendben van, de azért maradt bennem egy megválaszolatlan kérdés. :) A szerviz szerint alaplap lett cserélve a gépben, nekem viszont kétségeim vannak ezzel kapcsolatban! Mielőtt leadtam volna ugyanis a szervizbe, az Everest nevű progi legújabb verziójával [link] megnéztem, milyen alaplap van gépben és csináltam egy screenshotot. Nos, ez alapján semmit se cserélhettek benne, mert az alaplap azonosítója és egyéb paraméterei ugyanazok, mint előtte.

    Tervezem, hogy még ma bővebb tájékoztatást kérek a szerviztől mailben, de addig
    titeket kérdeznélek, hogy szerintetek ettől még cserélhették-e az alaplapot?
    Van-e okom az aggodalomra?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák