Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tökimanó

    senior tag

    Üdv! Nem biztos hogy jó helyre írok a problémámról ,de mivel android alkalmazásokról van szó teszek egy próbát. Pár napja meghülyültek a widgetjeim. A Batterry Widget Reborn ami az akku töltötségi szint százalékát mutatja megállt pl. 75%-on és onnantól kezdve csak annyit mutatott. Ha rányultam akkor az előugró ablakban jól mutat minden adatot,de kiépés után újra csak 75% látható a widgetten. Töröltem a gyorsítótárat,de nem használt. Újraindítottam a telefont akkor jó lett és jó értéket mutatott,de csak egy ideig aztán megint megállt. Letöröltem majd újratelepítettem akkor is ez a helyzet. Kénytelen voltam törölni mert így használhatatlan. Ma a névnapp widget kezdi el játszani ugyanezt. Ránéztem és a tegnapi napot mutatja,tehát nem lépett tovább. Törlés ,újratelepítés. Majd holnap kiderül hogy ezt is végleg törölnöm kell vagy megjavul. Az ébresztőm widgetje egyenlőre még működik,de most már kezdek félni hogy mi van ha egyszer csak az is megáll ,én meg abban a hitben vagyok hogy jó,reggel meg nyugodtan alszok mert nem jelez. A telefon Xiaomi Redmi 5 Plus. Frissítés most nem volt rá hogy ott csesztek volna el valamit. Én nem állítottam semmit. Esetleg a Sqare Home 3 launcherrel lenne gond? Szerintetek mi lehet ennek a jelenségnek az oka? Esetleg van valami megoldás ezek kiküszöbölésére?

Új hozzászólás Aktív témák