Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!
    Csak a memória kérdéssel kapcsolatosan írok, hogy bizony fontos a sebesség (meg az időzítés), no meg persze ezen kívül a RYZEN szinte kívánja a magasabb órajelet. Csináltam pár tesztet 1700x-el, és 2x8 GB FlareX 3200/14 RAM-al (amely változatlanul "csak" 2933-on megy). A CPU-t ezzel a kungfupandával, vagy izé, valami ZenMesterrel :-) "húztam" (csak órajelet növeltem, feszültséget nem), a videókártyán szintén a GPU órajelet emeltem tulajdonképpen a névlegesre (DT kártyám van, ami alacsonyabb órajelű alapból), valamint minimálisan a memóriája órajelét is, feszültséget szintén nem változtattam. Az AIDA eredmények érdekesek, és még nem is 3200-on születtek (névlegesen ugyanilyen időzítésekre is képes a memória 3200-on). Kár, hogy nincs olyan oszlop, hogy USD... :-) Szóval, még mindig van tartalék a RYZEN-ben, hajrá, mindenkinek sok sikert!

    ui..aprón eladó lesz 2x8 GB Corsair LPX 3200 / 16 RAM (nálam stabilan ment 2666 / 14- en)




    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák