Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    válasz BeZol #6132 üzenetére

    Végig olvastam, bár a nagy része számomra nem releváns. Ha egy 13 éves játék esetében (wow) ennyit kell állítgatnod a gépet, hogy jól fusson 2017ben, akkor ott tényleg nagy gondok lehetnek a "motorral" vagy a gépeddel :D Én nem ismerem a wow-ot de azért ez valljuk be nevetséges.
    Amire én gondoltam, azok 2-3 éves ill. napjaink játékai, és csak azt akartam üzenni, hogy játékhoz fölösleges 3000-3200 Mhz-es ram.
    Továbbá én nem játékra vettem egy ryzen 5 1600x-et, hanem vágáshoz, photoshophoz, ugyanis ez a munkám, és a 4k-s anyagokat már nem igazán bírta az előző gépem, de full hd, 60Hz játékra emellett az is tökéletesen elég volt, ha csak játszanék semmi pénzért nem cseréltem volna még le, mert jó konfig volt. (i5 4590, 16gb 1600 mhz ddr3, asus gtx 770 2GB) Most bent van egy említett ryzen, egy gtx 1060 6GB és 16gb 2666mhz, de tökmind1 mert ugyanúgy futnak a jatékok mint eddig, Bf4-ben pl. 120-130 fps-em volt eddig is, ultra texturával, csak effektek voltak levéve, sőt 5-6 évvel ezelőttig core 2 duo-s meg tökömtudja milyen celeronos laptopokon is simán játszottam (ugyan alacsony beállításokkal) akkori friss címeket mint pl. far cry 2-3, metro 2033, dead island, Bf3, Bioshock stb.)

Új hozzászólás Aktív témák