Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz hann #4573 üzenetére

    Átlag 220 fps körül tud cs:go-ban (180 körüli minimummal) egy ryzen proci, mindenhol írják h +100fps-ük van i7-esekkel, tehát ha csak a cs:go a cél, akkor maradj ahol vagy. 2012es dx9-es játék, kétlem h kapna majd optimalizációt. Esetleg használt i7-5820k konfigot ajánlanám, olcsóbb mint egy új i7-7700K konfig, vizezve 4.4ghz-et mindegyik 5820k viszi, és én 300fps alatti értékekre nem emlékszem vele. IPC-ben durván azt tudja 4.4ghz-en mint a 6700k/7700k alap járaton (de inkább 4ghz-en, nem 4.2-őn), és 4.6+ ghz-es oc-val le tudják pipálni, viszont mégis csak 6magod lenne, de még használtan is drágább, mint egy új 6magos amd konfig, viszont cs:go-ra egyértelműen jobb választás ha kell annyi fps.
    Én mikor megvettem a gépet, akkor hagytam kifutni az fps-t, aztán abbahagytam a cs:go-t több hónapra, és csak g-synccel játszottam 144fps-es korláttal, és mikor fél évvel később feltettem a cs:go-t újra, akkor bántotta a szememet a folyamatos képtöredezettség a rengeteg fps miatt (ami korábban egyáltalán nem zavart), és egyszerűen nem bírtam normálisan játszani mert folyton zavart a képtörés, úgyhogy g-sync be, fix 144hz/fps, és úgy toltam, és adta ugyanúgy rendesen ;] (cs:go elviekben fix 6 maggal megy a leggyorsabban HT nélkül, most találtam, persze gondolom azonos órajel mellett, szóval 4magos proci jobban felhúzva még mindig jobban üthet)
    Még annyi, hogy supreme és global elite rangon mozogtam régen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák