Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    válasz Play! #510 üzenetére

    Nézzük sorba. :)

    "Fujitsu Siemens, and Samsung U700 desktop"

    Tetszik szép színek. Ami teljesen felesleges az a bal oldlon lévő mobiltelefon. Nem illik oda... Azt ki kéne venni. A pendrivok is szerintem feleslegesek. És a gép jobb oldalán lévő kábelt ki kéne húznod, az nagyon zavaró. Az egérpead se szabályos, oldalra van dőleve, állítsd fejre. Egyébként tetszik, próbáld meg újra szerintem, és vedd ki ezeket. :)

    "gyertya"

    Ez tetszik, hangulatos kép nagyon, bár kicsit szemcsésnek tűnik.

    "win."

    Ez elég amatőr fotó, egyszerű, mindenki csinált ilyeneket, technikailag semmi extra.

    "éjjeli lámpa"

    Mintha már láttam volna valahol ezt a képet. Nem linkelted be ide a fórumra ezt a képet már egyszer? Nekem nagyon üresnek tűnik így magába a lámba, elég zavaró, hogy alulról lett fotózva, és látjuk a képen az égőt. Próbáld meg a lámpát a lámpa magasságából lefotózni, és ügyelj a vágásra, ne mindig középen legyen minden, vágd úgy a képet, hogy a lámpa pl. a bal oldalon legyen és jobb oldalt legyen egy kis tér. :)

    "légy"

    Ez tetszik, grat. :)

    "Yes or No?"

    Tetszik, bár jobb oldalon nagyon ki van égve, és baromi zavaró. :((

    "I hate you"

    Szép. :)

    "Star"

    Ez nekem nem mondd semmit. Szokásos kompozíció, szokásos szemszög, túl egyszerű kép, ilyet bárki tud csinálni... :U

    "Kerítés"

    Tipikus tucatfotó, azt tudom mondani rá, mint az előzőre, bárki tud ilyet csinálni.

    A felhőket mot nem véleményezném...

    "Gyertyafény"

    :W :Y Zajos, ki van égve, nagyon rossz. :) Ez sikerült a leggyengébben.

    "Házimozi"

    Ez valahogy nem jön át...

    gyertyás, nincs címe:

    Tetszik, jó a kompozíció, nagyon jó fotó, de a háttérből kivehetted volna azt a valamit. :F :U

    "Égbolt"

    Nagyon szemcsés, de különben nagyon jó lenne.

    "Égbolt 2"

    Tetszik, de szerintem túl sok benne a kontraszt.

    "Spirál"

    Ez nagyon tetszik, gratulálok! :) :C

    Összegezve, vannak jó meglátásaid, volt egy pár ami nagyon bejött, jó lesz ez. :)

    Gratulálok!

    Máyköl

Új hozzászólás Aktív témák