Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomikaa.

    tag

    Üdv. Rendeltem egy telefontokot, aminél az alap China Post Ordinary Small Packet Plus helyett AliExpress Standard Shipping szállítást kértem 641 Ft-ért, hogy legyen követési szám és megjöjjön július előtt. Csakhogy Cainiao Super Economy a szállító, ami 19-27 helyett 30-50 nap (legalábbis ezt írja a szállítási módoknál). Akkor most melyik tartomány lehet az igaz? Mennyi esély van rá, hogy beérkezik július 1-je előtt Magyarországra? Visszakérjem a szállítási költséget? A követési szám UH...BE formátumú, ami elvileg a belga postához tartozik.

    A szállításról ezeket írják a leírásban. Lehet, hogy én értettem félre és az AliExpress Standard Shipping itt igazából economy szállítás követési számmal? (Bár lehet Premium Shippinget és méregdrágán futárcégeket is választani.) 5 dollár alatt van. Egyébként ez a gyártó hivatalos boltja.

    Note: (please read before order)
    1.China Post Ordinary Small Packet Plus for the small order(order< USD $ 5) , because it will increase your buying cost, we just try our best to offer the best price for you . In fact, it's faster for many countries, especially most of EU countries.Almost takes about 30-60 days to arrive.
    Brazil transit time 45-90 days.
    2.We don't accept any disputes for no tracking number.
    3.The import duties,taxes and charges are not included in the item price or shipping charges.
    4 .If you didn't receive the goods after 70 days (Brazil need 90 days), we will refund (except your address is wrong).
    When you make the order,it means that you agree with the above instructions.
    5. Of course,you can also take $1.55-2.64 dollar to buy a tracking number:( Add to the cart and pay together!)

Új hozzászólás Aktív témák