Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz aneda #3409 üzenetére

    Közben telefonálgattam, és egy Bosch szerelő csinálta a nagy szervizt, aki nagyon jó szerelő hozzá teszem, de nem volvo specifikus. Van egy ismerősünk aki a Volvo márkakereskedésbe volt szerelő évekig, amég meg nem szűnt, így most már maszekba nyomja, viszont nem tudtam vele csináltatni, mert bár le volt egyeztetve, előtte két nappal eltörte a lábát... Így jártam, de most felhívtam, és ő csinálta faterék másik volvóját, 2007 S80 D5 szintén, és bizony ő szűrőt is cserélt, és kitakarította a mágnest is nekik, nekem meg csak átöblögetéses olaj csere volt.

    Most hogy ez kiderült, bejelentkeztem nála egy szoftver frissítésre, ha az nem oldja meg akkor még egyszer olaj csere, szűrővel mindennel, de túl boldog nem vagyok az 5.700,- as olaj tavalyi nagykerár volt, most már ugye jövedéki adós is lett, meg emeltek is rajta, meg nem mellesleg 5500 km tettem bele azóta, szóval elég friss is. Mindegy, ha "csak" ennyiből megúszom, akkor nagyon boldog leszek.

    Majd beszámolok a fejleményekről, de csak egy hónap múlva megyek majd haza. :R

Új hozzászólás Aktív témák