Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atomeec

    senior tag

    válasz Gigi01 #8050 üzenetére

    Értem, nekem kedden ér ide valamikor, már Németországban jár a kicsike:)
    Neten találtam leírást valamint sikerült tegnap egy magyar sráccal is értekeznem, hogy hogyan csinálta ő, de van megoldás. Igaz fúrni kell hozzá, meg a garinak annyi, de mivel nekem nem kérik vissza, valószínűleg megpróbálom. Állítólag nem nehéz megcsinálni és nem is kormány hiba, mert az ffb motorok tengelye hosszanti irányba mozog, és a ferde fogazás miatt bizonyos erőhatások (lásd Dirt 3 rezgő effektje) megrántják az egészet, ezért a durva hang. A G25-nél ez nem fordulhatott elő, mert ott a fogazás hosszanti irányú. Ezt a tengely mozgást kell megszüntetni és a zaj is eltűnik. Viszont a garancia is...Egy hónapja csinálta meg, azóta minden nap használja és tökéletes a kormánya. A váltó szerintem csak bejáratós :P Örülök, hogy elégedett vagy, de ha mégis megint előjönne a zaj, akkor tudd miért van, sajnos vagy nagyon gyenge ffb-vel játszik az ember bizonyos játékokat, vagy eltűri a hangját (a garancia miatt), vagy nekiesik házilag babrálni, de ezt nem várhatják el egy 102-ezres kormány vásárlójától!!!!
    Köszi a visszajelzést, én is megírom majd szerdán, hogy mi a helyzet...bár azon gondolkodtam, lehet bontatlanul el kéne adni, úgy járnék a legjobban, gari lesz rá még bőven, ezt meg ha meg tudom csinálni...

Új hozzászólás Aktív témák