Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lincoln76

    aktív tag

    válasz RobbyJr #54445 üzenetére

    3 hét után már írtam itt, hogy nálam minden max-on van és keveslem a "zerőt", utána jött is a PODIUM, szóval nálam még 1 hónap sem volt, de te nem hittél nekem. :)
    ----------------
    Biker. Nem vagyunk egyformák.
    Ugyanazt tudom leírni, mint Robby. Minél erősebb az FFB, annál jobb köröket tudok futni, annál jobban érzem az autót és minden kis szarságát. :)
    HA nincs elég FFB, olyan mintha autó sem lenne alattam.

    ----------------
    Kzolee:
    Oké, akkor nem tudom, hogy nálam mi történt a frissítés után, de a simhub jobban tesztelte a procit, mint bármelyik pocesszor tesztelő (égető) program. És emiatt semmi nem működött jól. Most minden fasza újra, hogy visszaállítottam a rendszert a frissítés előtti állapotra. Szóval ki kell találnom, hogy mi legyen, azt hiszem csinálok egy tükörmentést elsősorban, aztán keresek egy nem frissíthető változatot, amúgy a k anyukáját a microsoft-nak, hadd döntsem már el, mint tulaj, hogy mit akarok. Ha azt akarom, hogy biztonsági rés legyen a rendszeremen, mert nem akarok frissíteni, akkor az az én döntésem. De a biztonsági réseket pontosan ezekkel az elcseszett frissítésekkel okozzák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák