Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ImI87

    őstag

    Hello!

    Mivel a G25 topik eléggé kihalt mostanában, ezért inkább ide írok:

    Már régóta az egyik nagy álmom volt, hogy vegyek a gépemhez egy kormányt, és elkezdjek valódi autós szimulátorokkal játszani. Imádom az autókat, imádok vezetni, és szeretnék versenyezni, de a valóságban ezt nem engedhetem meg magamnak, így marad a virtuális verzió. :)

    A héten fogom megkapni a G25 kormányt, és szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan és milyen játékokkal érdemes elkezdeni a "karieremet." Főként a túraautós meg rally-s játékok tetszenek, F1-et gondolom később érdemes kezdeni. Tudom, hogy sok gyakorlást és türelmet kíván ez a "sportág", és szeretnék jó szintre felfejlődni.

    Viszont eddig semmilyen tapasztalatom nincs, talán kétszer játszottam életemben kormánnyal (egyszer 2 éve NFS Undergrund-ot, meg régen Colin MCRally 2-t :B, ezt is csak kipróbálás szintjén.......... )

    Viszont pár hete olvasom a topikot, és tanultam pár infót, de azért 1-2 szakértői tanácsot szívesen vennék, hogy mit hogy érdemes kezdeni. :U
    (Aztán pár hónap múlva azt veszitek észre, hogy kibújok a szélárnyékból, és máris vesztettetek egy pozíciót :DDD ;] )

    Előre is köszönöm! :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák