Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prego

    senior tag

    válasz ImI87 #2979 üzenetére

    Én mondjuk polgári repszimes vagyok, de belekóstoltam kicsit az autókázásba is anno.
    ha jól tudom épp a G25höz mellékelik az rFactor nevű programot. Ott elkezdheted egy kis autóval a száguldozást, aztán egyre nagyobbakkal ...

    Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

  • #59070464

    törölt tag

    válasz ImI87 #2979 üzenetére

    Meg fogsz vele szenvedni ne aggódj. :) Remélem legalább úgy, ah én tettem, de kedved ne szegje. :) Én is vettem volna G25-t, de úgy indultam neki a dolognak, h kipróbálom a dolgot. Gagyit nem akarok, de a G25 nagyon sok lett volna, ha mondjuk megunom a dolgot egy hónappal rá. Így aztán egy DFP lett belőle. Ha nem használom is ellesz a fiókban, elvégre nem 60, csak 20 ezer áll a szekrényben. :) De szerencsére nem így lett és elégedett is vagyok vele. Túraautó alatt nem tudom mit értesz, de a Test Drive Unlimited nem az az NFS féle arcade game, de nem is egy igazi szimulátor. Azt nem nehéz kormánnyal játszani, abba hamar bele lehet jönni és még jó is! Az rFactor viszont nem könnyű, se az LFS. :) Ez a kettő az legjobb szimulátorok egyike(i), legalábbis a legnépszerűbbek eme körökben. :) Nagy dög autókkal egyszerűen képtelenség menni. :D Nekem, még. :D Ezeket még nézd meg: Race07, Race The WTCC Game, Xpand Rally Xtreme, esetleg DiRT (bár itt mindig a füvön mentem :D ). GRID se rossz dolog, baromkodni, mert az fullra arcade, de néha jópofa. :) Lenne még GTR2, Toca Race Driver 3. Ha kamionozni szeretnél próbáld ki a Euro Truck Simulator-t. :) Ez utóbbit még nem próbáltam, de tervezem. :)

  • neilszab

    őstag

    válasz ImI87 #2979 üzenetére

    Felsorolom őket a szimuláció valósságossága szerint (kábé) sorbarendezve: iRacing, Live for Speed, NetKar Pro, NASCAR Racing 2003, Grand Prix Legends, és végül az ISI engines játékok (GTR2, RACE, GT Legends, rFactor), ja és Grand Prix 4

    Rallyban: Richard Burns Rally...minden mást felejts el!

    Az ISI engines játékok nem igazán a legvalóságosabbak (bár nincs velük baj, de azért mégis) az én személyes kedvencem mégis a GT Legends...
    [link]

    Az rFactoral vigyázni kell, mer rengetek hozzá a mod [link] és a nagyrészük fabatkát se ér. A "hall of fame" listáról töltsél le, ha az rFactort választod...

    Ja és a TOCA-át, a Colint meg midnen mást, ami nincs a listán felejts el! :DDD

    És még valami: Kapcsolj ki minden segítséget, csak úgy éri meg! (és gyorsabb is)

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák