Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manya777

    tag

    Sziasztok. Az lenne a kérdésem ez a képen látható szivacs szerű anyag ez van úgy hogy tönkre megy? Elavul, elveszíti a rugalmasságát, vagy ilyesmi? Fanatec CSR elit pedálról van szó, g27 ről váltottam, de nagyon nehezen bírom megszokni. Túl kicsinek tűnik a pedál út (a kuplung és a gáz, ahol rugókkal van megoldva ott érzésre sokkal nagyobb). Nem tudom, lehet csak meg kell szokni, de az egész olyan merev valahogy. Néha mintha akadozva menne le a pedál, néha meg mintha nem rugózna vissza rendesen , időben ha leveszem a lábam róla. Nemnagyon tudom adagolni verseny közben a féket mert nem érzem, szinte nem tudok versenyzés közben két egymást követő körben ugyan ott ugyanolyan féktávot venni. Ráadásul néha azt veszem észre ha huzamosabb ideig játszok hogy lenyomom a féket, érzésre ugyan úgy mint addig, közben meg a játékban az app ami a pedálokat mutatja (asetto) ott csak félig, vagy háromnegyedig megy fel a csúszka. Mikor először szétszedtem eléggé meglepődtem hogy ez a sokak által agyondicsért loadcelles pedál úgy van megoldva hogy két vasrúd közzé van rakva egy keményebb szivacsdarab és az préselődik össze fékezéskor. Ezt a szivacsot lehet cserélni valami másra amitől rugalmasabb lehet a pedál, vagy ez így van jól ahogy? Nem tudom szemre nem tűnik rossznak maga az anyag, nincs eldeformálódva meg ilyenek, csak olyan fura. Olyan rugalmatlan valahogy. Próbáltam egy lyukkal lejjebb rakni a pedál rúdját de akkor meg iszonyat sok a holtjáték, és bár sokkal puhább de úgysem működik, ha meg egyel feljebb rakom szinte már semmi fékút nem marad. :U

    [ Szerkesztve ]

    i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Új hozzászólás Aktív témák