Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phoenix66666

    csendes tag

    Helo mindenki

    Régota olvasgatom a hsz-eket es szeretnek kerdezni valamit-hatha van valaki aki erdemi valaszt tud adni:vettem egy Philips PFL7606k 3d tv-t es na mivel szeretnem kiprobalni?Naná,hogy egy 3d filmmel...A gondom csak annyi,hogy bluray irom es lejatszom meg nincsen...
    Egy fujitsu siemens laptopom van 2 magos,2x2,13-as procival beepitett realtek HD video es audiokartyaval valamint 8 gb memoriaval es egy 500-as vinyoval...
    HDMI-vel minden gond nelkul ossze tudom kotni a tevevel,bd ripeket eddig is neztem rajta tokeletesen megy,de nem tudom,a 3d-hez mit szol...
    Ket kerdesem lenne,valaki hatha tud ra valaszt:ezzel a laptoppal nekifuthatok en egy 3d-s BD-nek,vagy nem fogja vinni?2-ha esetleg nem viszi a tv-nek van sajat medialejatszoja,nem lehet egyszeruen kulso tarhelykent hasznalva a laptopot a tv lejatszojaval megnezni a 3d filmeket?
    Kesobb persze tervezem BD iro es olvaso beszerzeset,csak most biztos ismeri mindenki ezt a "jáccunkmájáccunkmá"hangulatot,amikor mindent ki akarna probalni az ember es nem tudom ezzel a konfi-val jutok-e valamire.
    Érdemes ezzel probalkozni?
    Elore is koszonom a valaszokat

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák