Hirdetés

Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    Sziasztok, néhány kérdés a telefonnal kapcsolatban (a pdafanclub-on a tesznél is megkérdeztem, de hátha nem olvassa ott senki). Szóval:

    - beszélgetési hangerőt le lehet halkítani annyira, hogy pl. a mellettem lévő ember ne hallja? Hülye kérdés tudom, de van egy régi Samsung-om és ott a leghalkabb hangeró is úgy ordít, hogy a mellettem lévő emberek is hallják, amit a beszélgetőpartner mond
    - tényleg dobozhangja van beszélgetésnél/kihangosításnál?
    - sms kézbesítési jelentést ugye ki lehet kapcsolni (mármint, hogy nem szeretnék kapni)?
    - valaki írta, hogy nagyon melegszik a készülék - ez egyedi dolog, vagy ugyanúgy folyamatosan melegszik aktív használatnál, mint a desire?
    - fényképeket meg lehet osztani facebook-on?
    - mennyire gyors a zenelejátszó? tehát ha pl. lejátszik egy zenét és leállítom, visszalépek és újat keresek, akkor mindez azonnal történik vagy be van lassulva a dolog? (HTC Desire-nél valahogy nem éreztem gördülékenynek)
    - sima Google Navigation van rajta vagy ezt le lehet tölteni a market-ről? (Desire-n alapból rajta volt ill. a hangot le kellett külön tölteni hozzá a market-ről, de tökéletesen működött)
    - GPS tényleg gyenge?

    köszi, üdv.

Aktív témák