Hirdetés

Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Tomajdon #24707 üzenetére

    Nem használok semmilyen tokot, egyedül a telefon felső részén, hátul és csak az "élén" láthatók hajszál "karcok", ha a fény felé fordítja az ember és erősen nézi... Ugye ahogy hozzádörzsölődik a zsebemhez vagy bármi máshoz. Inkább gyenge kopásnak hívnám, mint karcnak...

    Azért nem használok amúgy tokot, mert az iphone-mhoz volt bőrtok és a hátlapról a feliratok elégé megkoptak... És naná, hogy a sok ki-behúzógátastól a tokból... :P


    Killerlaca

    Azért én vigyáznék a mindenki kifejezéssel... :U Hosszú-hosszú évek óta minden szoftver legális mindkét gépemen és a telefonomon is... Azzal becsülöm a programozók munkáját, hogy fizetek a termékeikért. (még ha csak leárazott szoftvert veszek is... ;] )

    (Nem mellesleg hosszú éveket maximum azok kaphatnak, akik illegális szoftverekkel kereskednek. Minden más jogsértőt pénzbüntetéssel sújthatnak. Pl. úgy tudom, hogy szoftvereknél nem kérdéses a büntetés bármilyen másolatért, zenéknél és filmeknél pedig kicsit ingoványos a talaj, mert egyrészt magáncélú másolatot készíthetsz, másrészről pedig nem vagy köteles ellenőrizni a forrás legalitását. Ezért is inkább a torrent-re próbálnak rámenni, mert ugye a megosztás egyértelműen büntethető itthon is még a filmeknél és zenéknél is.)

    Amúgy itt senki sem mondta sztem, hogy ne warezolj, mindenki azt csinál, amit akar, de a fórum alapelveiben benne van, hogy TILTOTT téma.

    Ettől függetlenül, ha valaki nem rongyrázást csinált belőle, max annyi hangzott el, hogy lehetőleg privátban kéne...Pl. nem tom feltűnt-e, de korábban az egyik kolléga filmeket konvertált wave-re, nyilvánosan őt se piszkálta senki (vagy legalábbis nem láttam), m csak említést tett róla és nem verte a mellét...

    Szóval ez nem kétszínűség, hanem az alapelvek elfogadása, ami minden fórumozóra vonatkozik onnantól kezdve, hogy regisztráltál és elfogadtad azt... Tudod, "Rómában úgy, mint a rómaiak"... ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Aktív témák