Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz morzsa #15077 üzenetére

    Kedves morzsa!

    Ezt a hsz.-t még pár hete tettem be a fórumba, de kikerestem neked.

    "Megértést kérek mindenkitől, aki nem kapja meg "adj uram de azonnal" a hozzáférést.
    Ez a lehetőség azoknak szól, akik Wave tulajok, és kiveszik a részüket a topik közösségi életéből. Minden hozzáférést kérőt amennyire lehet "csekkolok", hogy tényleges tagja e a PH! Wave táborának, amire biztonsági okokból van szükség. Tehát aki nem kap válasz privit, az legyen türelmes, idővel meg fogja kapni a hozzáférést, de egyelőre úgy ítéltem meg túl friss a regisztrációja.
    A megértést előre is köszönöm, de úgy gondolom ezek a lépések indokoltak, ehhez a szolgáltatáshoz."

    Ez az esetedben is így történt, és amikor a pü-t küldted, még nem volt hozzászólásod a topikban. Most már van...igaz 1 darab, amiben azt kérdezed, te miért nem kaptad még meg a hozzáférést. Tehát az esetedben azért nincs (még) hozzáférés, mert nem derült ki hogy valóban Wave tulaj vagy e, és a topik közösségi életéből sem vetted ki ez idáig a részed. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák