Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • zsuzzzs_

    tag

    válasz USAnotebook #49010 üzenetére

    Az az igazság, hogy én a HP-kban annyira nem bízom. Laptopom még nem volt semmilyen, de HP multifunkciós nyomtatóm és PDA-m volt, és egyik sem volt a topon. Ezért sem ragaszkodnék hozzájuk annyira: [link] Ha ezt komolyan vesszük, akkor Lenovotól lefelé én nem nagyon gondolkoznék, tehát mivel az asus, a sony és az apple klasszisokkal drágább, ezért marad a toshiba, a dell és esetleg a lenovo. Toshiba-ból viszont nem igazán találtam megfelelő tudású munkamodellt (mutassatok ha ti tudtok), lenovoból megfizethetetlen az a thinkpad aminek már numpad-je is van, innentől viszont maradnak a dell 17-es laptopjai, amikből tudtommal ilyesmi munkára a vostro és a latitude sorozat van. Ezzel azt hiszem eléggé leszűkült a kör. Persze ha egy asus vagy egy sony le lenne írva nagyon, azt nagyon értékelném. De bevallom őszintén nem tudom mitől lesz egy munkamodell munkamodell (a nevén kívül). Én keresem az erős procit és a videókártyát, találtam egy tök jó videókártya rangsort: [link] és itt ugyan van csak CAD-hez javasolt lista is, de az ATI FireGL-eket én bevallom még nem láttam az itthoni kínálatban, a quadro-kat meg az FX 880-as alatt nem annyira érdemes használni (állítólag). Mindenki mást mond, és nehéz kiigazodni. Akkor ha ezek alapján kéne dönteni, és maradunk a 300k körüli összegnél, akkor mit mondtok?

    "People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

Aktív témák