Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz jockas #20392 üzenetére

    A családban már messze nem elég az egy gép, a mostani notit a fiam megkapja netezni, a feleségemnek van vállalati notija, az asztali meg egyelőre megmarad, míg nem lesz belőle újabb.A Te régi gépedhez hasonló korú, írtam már alant /beállítástól függően fentebb/ milyen konfig. Amiről én írok kezdettől fogva, az az, hogy sok embernek elég egy ilyen noti, igenis van létjogosultsága ennek a kategóriának is, a valódi mobil gépek és a bivalyerős asztali konfigok között. Sőt az erős mobil gépekre is szükség van, hiszen vállalati környezetben nem lehet általában két géped.
    Nagyon sok töprengésbe került mindig is a gépbővítés/csere, ha kevés pénzből kell gazdálkodnod, de a régi gépet ritkán tudod jól eladni, tehát általában úgy kell számolni az embernek, hogy a bekerülési költség az mindig teljes szinte. Nem nagyon van maradványértéked, kivéve, ha nagyban játszol és két-három havonta cserélsz gépet, azt esetleg még jó áron el tudod adni, bár veszteség azon is van.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák