Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • papsZa

    tag

    Sziasztok,

    Nézegetem már egy ideje a notbookokat és olvasgatom a topicot.
    Szeretnék egy olyan notebookot, mellyel egy desktop gépet válthatnék ki. Kellene a mobilitás, mert kb negyedévente elutazom kb két hétre és akkor vinném magammal.
    Hurcolászni nem akarom, tehát nem kell katonai ütés és vízáló acélmonstrum, de azért nem szeretnék egy "bazzeg már megint letört az a műanyag pöcök erről a *-ról" jellegűt sem.

    Látom nagyon megoszlanak a vélemények a más-más gyártók között, de az Acer-t és MSI-t NE! elvben nagy az egyetértés. Mivel tök sötét vagyok a notebookokhoz és pont ettől a két gyártótól néztem gépet:

    MSI GX700-258HU
    Acer Aspire 5930G-733G25N15

    MSI GX600-214HU
    Acer Aspire 5920G-6A3G25

    ezért jól elbizonytalanodtam. Nézegettem Toshiba Satellite-ot de ott max HD2600-al találtam gépet. Kellene az "erősebb gép", mert azért néha rámtör a "menjünk és játszunk online" vágy és akkor 2-3 óra elröppen.

    A gép egyébként főként asztalon táporól menne, de sokat. Napi 4-5 óra átlag, hétvégén időjárásfüggő, de nem ritka a 8 órás üzem sem.

    Szóval bajban vagyok és nem tudom, hogy általam kinézett cuccok mennyire felelnének meg. Ha nem, akkor mégis mihez lehetne nyúlni?

    Előre is köszi a segítségért. :R :R :R

    Yah olyan 230k max táskával, 2-3 év garral. Az 5930G asszem olyan 225k 2v gar + táska + egér combóban. A GX700-258 pedig 210k 2év garral táskával egérrel meg mittomén mi jár még hozzá. Csak hát lehet, hogy két hét alatt kinyírom őket.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    HP 8710p

Aktív témák