Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • fwgoze

    aktív tag

    válasz Devdi #13359 üzenetére

    Pár apróság...

    A Dell M1730-as nem sokkal nehezebb mint eggyel kisebb társa (értsd 0,5-1 kg-val nehezebb mint egy 15,4"-os dög...mondjuk szerintem a 15,4-es a maga 3 kg-jával is kurv@ nehéz...de ez már szubjektív)

    Ha tényleg bika notit akarsz egy fasza monitorral, akkor vegyél egy alienware notebookot és bazi nagy full hd-s kijelzőt...azt csá...de ezt tényleg nem fogod tudni fejleszteni...1 év és elavul..dobhatod ki a fr@ncba...

    Inkább a másik alternatívát javaslom...ha tényleg nem számít a pénz, akkor vegyél egy durva játék pc-t (egy HP Blackbird-öt, vagy egy Dell asztali XPS-t, vagy egy Mac Pro-t, vagy egy sima felturbózott játék pc-t), és emellé még egy subnotit...(12,1; 13,3; vagy 14,1"-ost...én a 13,3-at javaslom...egy Dell XPS M1330-ast, vagy egy Apple MacBook-ot..., ha azonban 12,1 (ami szerintem már túl kicsi, pedig jól látok, semmi szemüveg, vagy ilyesmi...de azért mégis), vagy 14,1 (ami meg már túl nehéz..) környékén keresgélsz, ott már bőven van választék...
    Csak döntsd el mit szeretnél...de én tényleg ezt javaslom, hogy ezt csináld!

    Harmadik variáció, hogy veszel egy játékkonzolt (xBox360, vagy PS3), egy lcd tv-t, és egy notebookot...mondjuk én nem szeretem a játékkonzolokat...de van akinek bejön...ez is relatív)

    De sztem a második lenne a nyerő...

    Majd írj, ha döntöttél...

Aktív témák