Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szokratesz71

    csendes tag

    válasz Downsampling #11626 üzenetére

    ..."de ugye nem ettől kapjuk a highend hangminőséget... :)
    Az UHD2000 vagy 3000-rel árából viszont meg már tényleg olyan cuccot kapok (ahogy írtam, külön médiajátszó, digitális futómű és külön DAC), aminek az árcímkéjén nem lesz fura a ez a hatalmas összeg."

    ...nem tudom milyen árcímkéjű különálló dacban, futóműben és vezetékelésben, plusz médialejátszóban gondolkozol, de ha sztereó rendszerekről beszélünk, én még alsó hangon sem tudnék neked összeállítani az Uhd-3000 árértékében, belépő szintű, használt audiofil dackot és futóművet(amely natív DSD 512, DVD-A, Sacd, és blu ray lejátszó képes) és ezeket még össze kell kötni valamilyen "madzaggal" és még kell valamilyen lejátszó... Fentiekből következően szóba jöhetnek a két három éves UHD képes blu ray lejátszók, amelyekből DV képes az Oppo 203 és 205 illetve a Cambridge audio CXU UHD(persze ISOt nem tudnak csak Cfwvel) amelyek ára megint a Ziddo új árával vetekszik... ... persze ha hozzárakjuk, hogy az Ziddo dacjával és csatlakozási lehetőségeivel max. az oppo205 vetekszik, akkor az árcimke mérlegen a Ziddo ár érték arányban verhetetlen... Persze hangsúlyozom, hogy ezen gondolatsor, elsősorban a minőségi sztereo láncot építők logikára épül, azon is belül az enyémre . Mindenesetre nálam egy Bladelius try novisad erősítő és egy Dali rubicon 6 hangfalak társaságának egyenrangú tagja a Ziddo UHD 3000... és bár multimédiás lejátszóként vannak bosszantó hibái, de Dac hangja véleményem szerint túlmutat 3 4 százezres kategórián....

Új hozzászólás Aktív témák