Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz .LnB #118019 üzenetére

    Minden ugyan az maradt csak a skillfát szabták át, szerintem hátrányára sok esetben. Micsoda marhaság már, hogy sajat magától feltöltődő/újratermelődő kézigránátod lett? 😂
    Nekem nem tetszik, hogy nagyon rámentek a nem lőfegyverek használatának skillezésére. Rengeteg képesség szúró, vágó és tompa támadó fegyverek hasznalatát segítik elő. Ez tök jó azoknak akik fps nézetben szeretnek kaszabolni, csavarkulccsal, klopfolóval, baseball ütővel de közben meg mondjuk a pisztolyok teljesen kimaradtak a skill fából. Sörétes puskák, gépfegyverek, géppisztolyok vannak, pisztolyok és revolverek semmi. Nekem nem testzik az sem, hogy a ruhák mar csak kozmetikai célt szolgálnak és egy-ket kiveteltől eltekintve semmilyen pluszt/páncélt nem adnak. Baromi drágák lettek a fegyverek is. Az alapjátékban ennyi pénzekért a legjobb autókat tudtad megvenni most meg kapsz érte egy harmatgyenge puskát. Egy meglévő 50-es szintű karakterrel kezdtem el a libertyt és 58 elosztható képességpontot dobáltam szét. Easy fokozaton így tulajdonképpen sebezhetetlen lettem mert ahogy meglőnek az életerőm vissza is töltődik egyből villámgyorsan az egyik skillnek köszönhetően. A (szintén magától újratermelődő) gyógyszert használnom se kell soha. Az első játék életemben aminél normal fokozatra tettem a nehézségi szintet :DDD
    Talán ezért jobb ha nem fullos karakterrel indulsz neki a libertynek, hanem egy teljes újra kezdésből.
    A hangulata, története szuper nagyon de ez az új skillfa és képességek nekem nagyon nem tetszenek. Amit a liberty elején íger songbird a szolgálataidert cserébe az nagyon megváltoztathatja az alapjaték legvégét ha valamiképp megvalósul. Maga az alapjáték finise a kb 1-1,5 órás akció végjáték nyilvan nem változik semmit se. Viszont a legvége akár egyetlen dialógussal is 180 fokos fordulatot vehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák