Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hadam98

    senior tag

    válasz beyruth82 #110114 üzenetére

    Megnéztem tegnap a DF videót. Egyébként a grafikai stílus és pálya dizájn szerintem egyáltalán nem rossz. A fő probléma a játékkal, hogy annyi és olyan hibák vannak benne amit leírni is nehéz. A grafika azért annyira csúnya mert nem töltenek be rendesen a textúrák. Komolyan… Series S konzolon fut talán a legjobban. Ez is nevetséges. Ezt a játékot nem fogják tudni hamar játszhatóvá tenni. Jelenleg ez akkora pofára esés nekik, hogy megértem sok ember át térne másik oldalra. Nincs mesterséges intelligencia a játékban. Én nem játszottam vele de nem férne ki amennyi hiba van a játékban. Az, hogy valamit kiadnak úgy, hogy nincs jól optimalizálva és van egy-két hiba a játékban oké, mert azt még viszonylag rövid időn belül lehet javítani. Ott az új Star Wars. A játék jó és működik. Ez a játék nem működik, ráadásul ha mindent is ki javítanának nem lenne jobb egy közepes játéknál. Ezt senki nem engedheti meg magának főleg egy olyan nagy cég akik milliárdokat költenek stúdiókra amiből egy Indie címnél is sokkal rosszabb játékot kapunk. Ez egy vicc. Főleg úgy, hogy olyan játékok vannak és nagyon rövid időn belül megjelennek konkurens konzolra ami az egész Xbox eddigi megjelent játékait elkeni. Ettől függetlenül senkinek ne forduljon meg a fejében az, hogy most ezért el adom, mert itt a Showcase a nyakunkon és a Starfield is. Egyébként az a legjobb, hogy mindhárom konzol van. Amúgy ez a Game Pass szerintem teljesen jelentéktelen, még van a másik oldalon is már…. Erre már nem tudnak adni.

Új hozzászólás Aktív témák