Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz #72445440 #89541 üzenetére

    "A probléma intenzív torrentezésnél vagy játéknál jelentkezik."

    A torrentezés abszolút hidegen hagy, a játékok viszont nem.
    A legnagyobb gond, hogy ebben a szarfé... visszamaradott országban a világ legjövedelmezőbb szórakoztatóipari biznisze nem számít átlagos igénynek. Tőlem egyszer tátott szájjal kérdezte upc-s tag, hogy "játszik??" és úgy nézett rám, mintha minimum az antikrisztus manifesztálódott volna előtte.
    A szolgáltatók úgy képzelik, hogy ha fel tudod tölteni a vacsorádat a fészbukra, akkor mar műkődik a szolgáltatás.
    Nekem viszont soha nem volt facebook-om és nem is lesz.
    Viszont van két gyerekem, akik játszanak a gépen, meg Netflixet néznek mondjuk 2 külön tv-n, van feleségem, aki szintén le szokott ülni egy-egy sorozat elé.
    Vagyok én, aki szintén sokat játszik...na mindegy is.
    A saját routerem is 2 sávos wifit oszt (a régi Cisco-m nem wifi képes), ezen lóg kábelen a PC.
    Wifi: 5 telefon, 2 4K tv, 1 4K media player, 1 házimozierősítő, 2 laptop, 1 bluray player...na ezt kell elosztanom a kis 120-as netemmel. :D
    Tudom, hogy ezer sebből vérzik a CB, de engem ezek közül csak a jatékoknál mutatott siralmas teljesítménye érdekel.
    Valahol olvastam, hogy több országban csoportos pert nyertek a felhasználók szolgáltatókkal szemben, akik ugyanezt a szart terítették, vissza is vonták oket....itt mi kellene ahhoz, hogy ez megtörténjen? :U

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák