Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz ThodEE #68812 üzenetére

    Lehet megtudták, hogy menni fog a konkurencia, akár optikával és 1-2 hónappal előtte gyorsan lehűségeznek mindenkit. (Ugyanis az még ezektől az áraktól is olcsóbb)

    Én is megnéztem egy címet, ahol tudom digi nincs, csak T "réz" 30 Mbps nettel és mégis elérhető a Mix 3-4-5-6. A mix 4 és a mix 6 között gyakorlati különbség nincs, csak az ár. Eddig itt is csak mix 3-4 volt elérhető, most úgy látszik még több ügyfelet akarnak vagy rájöttek, hogy a szolgáltatásaik minőségéhez/ + boxok, kártyák miatt nem passzol a magas alap ár.

    A Mix 5 4800 Ft/hó-val csak annyival tud kevesebet a Mix 6-al szemben, hogy 68+32 HD csatorna van benne 98+32 HD helyett. Azt már szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy az ezres plusz megéri-e a több csatornáért, már ha néz az illető tv-t, de tény hogy 4-5 ezer Ft környékén egy 3 az 1-ben otthoni csomag már elgondolkodtató, még ha meg is vannak a net hátrányai, főleg ha nincs más lehetőség(se flip, se T se D).
    Biztos vagyok benne fogunk mi még látni Mix 7-8 csomagokat is 4000 Ft környékén, ha a konkurencia erősebb lesz.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák