Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kammu

    csendes tag

    válasz BTO #910 üzenetére

    Kösz, ez jónak tűnik és nem is annyira gagyinak :)
    Egy kérdés felmerült így a kép alapján, a visszirányút ezek szerint külön oda kell húzni? Tök zokni vagyok a témához :(, én azt hittem eleve csak simán erősítek és kész, kiderült ügye nem.
    Most meg ha jól értem akkor 2 kábel kell egy ami a TV-k felé megy és egy ami a Modembe. De akkor ez miben különbözne attól, hogy fogok beteszek egy 2-es splittert az egyik ágát erősítem a másikat meg nem.

    Mondjuk nekem ez azért rossz mert mint írtam az van, bejön a kábel az oszlopról, van ott egy szép nagy kötődoboz, benne egy 4-es splitter 1 ág megy tovább a másik lakásba és azon van a modem, elég zsúfolt a kábelcsatorna nem tudok már újabb kábelt behúzni a modemnek.

    Azt csinálhatom ezek szerint ezt az ágat nem erősítem... (2-es splitter) majd a másik végére is teszek egy erősítőt vagy valahogy visszahúzok egy kábelt a modemtől.

    +1 kérdés, a boltba mikor vettem a splittereket, mondták annyi ágast vegyek ami kell... mert gondoltam lehet később el kell ágaztatni veszek egy 6-ost, de mondták az nem jó mert zajos lesz ha nincs rádugva semmi ez igaz? és mi van ha rádugok egy végdugót - már ha van ilyen mint régen a BNC-s hálózatoknál :)

Új hozzászólás Aktív témák