Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboj

    tag

    válasz Vesa #8073 üzenetére

    Én egy ideig próbáltam kerékpáron is maszkban lenni, de akármit csinálok, akármilyen maszkot húzok fel, a szemüvegem folyamatosan párás és nem látok semmit. Ha szemüveg nélkül megyek, akkor minden homályos. Simán ön- és közveszélyesnek érzem magam mindkét esetben, főleg azóta hogy az első része már be is bizonyosodott, amikor sikeresen beleszálltam egy lebetonozott közlekedési táblába a párás szemüvegem miatt. Szerencsére lassan mentem, de így is bevertem a bal vállam, felette az arcom és alatta a mellkasom, a bal combom hetekig kékes-zöldes folttal, illetve a jobb térdem, ami kicsit fel is dagadt pár napra. A szemüvegem is lerepült rólam, de legnagyobb meglepetésemre szerencsére nem tört össze és sikerült megtalálnom a szürkületben, homályos látással egy pár méterre parkoló autó alatt... A biciklim is megúszta egy elfordult kormánnyal és egy meghúzódott fékbovdennel. Nem járok sokat mostanában vele de, azóta nincs rajtam maszk a biciklin...

    Mondjuk én járdán nem biciklizek, max. gyalog- és kerékpárúton (amit mellesleg elég sokan szintén járdának gondolnak).

    [ Szerkesztve ]

    Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

Új hozzászólás Aktív témák