Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Depression #2210 üzenetére

    "Alapbetegség nélküli 40 évesek vagyunk, és nem regisztráltunk sehova.
    Mennyi esélyünk van június végén leutazni a Balatonra egy üdülőbe?
    Kellesz (igen borsodiak) az a nyavajás kártya?
    Kezdjek el járni maszk nélkül a Nudibárba (vagy többszázezerért kaszinóba), hátha elkapom, hogy 6 hónapig érvényes kártyát kapjunk? :F"

    Jobban jársz (sokkal jobban) bármelyik oltással mint a betegséggel.
    Ha csak erre az egy mondatra figyelsz amit a szakemberek mondanak - és ennek megfelelően hozod meg a döntésedet - akkor már megérte.
    Minden más politikailag színezett félinformáció baromság.

    Én 47 vagyok, átment rajtam ez a szar. Kórházi kivizsgálás lett a vége 14 nappal később.
    A betegség első 3 hete az teljes dráma, és hónapokig nyögöd még a mellékhatásait, szövődményeit. Jó esetben kialvatlanság, fáradtság és hullámokban rádtörő émelygés, szédülések.
    BÁRMI jobb mint ezen átesni.
    És nekem alapvetően mázlim volt, mert a tüdő és a szív nem volt érintett. (kopp-kopp)
    Sokan legyintenek, hogy ez a kór a felsorolt tünetek alapján egy erős influenza-A.
    Lófaszt. 5-6x szarabb sajnos, és a végkimenetel a betegség végén is erősen kérdéses.

    Még a 2 db kínai vakcina a karomba, még ez is jobb mint maga a betegség.

    Rettegünk attól, hogy holnap belevágnak a kisujjunkba. (vérezni fog, kicsit talán fáj is)
    És inkább orosz rulettel kockáztatunk, 100 opcióból mondjuk 10-nél karlevágás, 1-nél pedig főbelövés következik.
    Bocs, de inkább sebezzék meg a kisujjamat. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák