Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz belashx #5924 üzenetére

    Remélem még mehet egy kicsit az off.

    Nekem két fajta használati módszerem volt az ugoos am6 Plus box-on:

    1. Kodi alapú:
    o Android + Kodi (matrix) + Seren addon / The Oath addon + Opensubtitle addon + Trakt + RealDebrid előfizetés => feliratos filmekhez. (Seren addon volt a "tartalék"/ The Oath addon volt a fő)
    o Elementum kodi addon a gyerekeknek szinkronos tartalom miatt ahhoz a bizonyos magyar "információtároló" oldalhoz
    o A box-ra volt kötve egy külső USB-s vinyó és annak a tartalmát is Kodival játszottam le.

    2. Android alapú:
    o Android + Cinema HD v2 app (Troypoint oldalról) + VLC / ViMu / Nova Video Player médialejátszó + RealDebrid előfizetés => feliratos filmekhez ( a három lejátszót próbálgattam, de nem emlékszem, hogy melyik vált be igazán talán a Nova player vagy a ViMu)
    o SmartTube Next
    o Flud client app => ha annak a bizonyos magyar "információtároló" oldalnak a tartalmát le szerettem volna tölteni
    o TorrServ app + VLC / ViMu / Nova Video Player médialejátszó => ha az előző pontban szereplő fájl tartalmát nem letölteni szerettem volna, hanem egyből megnézni...

    Mindegyik módszerrel, megfelelően váltott a TV a videónak megfelelő felbontásra és frekvenciára bele értve a 4k HDR és 4k DV tartalmakat az AVR pedig felismerte a különböző TrueHD, Dolby, Atmos, DTS-HD hangsávokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák