Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pietrosz

    addikt

    válasz dzsozefo #9100 üzenetére

    Üdv!
    Nekem 2 napja van iptv+5mbit netem, a tv-vel abszolút meg vagyok elégedve. Nagy királyság ez az iptv, antenna digital után tiszta kánaán :D Lehet origo híreket olvasni, webrádiózni, videótéka, de a legpoénabb az elő adást megállítani és visszatekerni :D
    És a lényeg, ami érdekel. A net az valójában 5,2/0,5-öt bír, és a tv sem zavarja, tehát mehet egyszerre a kettő. 15mbit netet akartam, de azt mondták az nem fog menni, de ezt még bírja. És tényleg.

    Viszont ez a Pirelli izét az ellenségemnek se kívánnám. Este azzal szivatott, hogy csak 3,5/0,1 net ment rajta, játszani neten nem lehetett, fix 300-as ping mindenhova. Mintha rémlene ez a bug a topikból már, voip-hez lehet valami köze? Factory default, hard reset, semmi se hatotta meg. Szerencse volt egy mentett konfigom tegnapról, utolsó próbálkozásnak azt rátoltam, és most megy megint max sávszéllel. DDNS nem megy valamiért, de azt túlélem, progival ki lehet váltani. És még a wifi sem megy, de azt még nem adtam fel.

    szerk.: ha már iptv, akkor az érdekelne, hogy van rá valami mód, hogy lássam hálózaton a stb hdd-jét?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák