Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barko

    csendes tag

    Történetem a T-Home-mal:
    Egy faluban lakom, már 4-5 éven át volt ADSL szolgáltatásom. Most, hogy kedvező áron kínálta a T az ADSL+tv-t, gondoltam váltok, éppen lejárt a hűségidőm a másik cégnél. Felhívom az ügyfélszolgálatot, hogy működik náluk a szolgáltató váltás. Mivel csupasz internetem volt , nincs erre külön csomagjuk, mondjam le a másik szolgáltatónál, és rendeljem meg tőlük. Nincs 3 hónap várakozás? Nincs. Ok. Másik szolgáltatók lemond (internet+tv), t-home rendel interneten. Másnap este telefon, hogy 1 éve amikor kikötettem a telefont maradt 1068FT tartozásom, amíg nem rendezem nem rendelhetek.Csekkért hívjam az ügyfélszolgálatot. Üsz: Csekk postázása 1 hét, összeg beérkezése után rendelhetek, vagy t-pont. Másnap irány egy T-pont(50km), összeg befizet. Most rendelhetek? Nem, mert a befizetést csak holnap látják. Másnap telefon: rendelni szeretnék. Mondjam a címet. Mondom. Erre a címre nem tudnak ADSL biztosítani, de a tv...Micsoda?Miért? Nem tudja, de a rendszerrel is van valami gond adjam meg az adatokat. Este hívnak nem lehet ADSL. Másnap még egy próba. Adjam meg a címem. Ok, minden rendben lehet ADSL. Kb1 hét.
    1hét eltelik, telefon: mi a helyzet? Minden rendben legyek türelemmel. 2hét: minden rendben legyek türelemmel és egyébként is 30 napjuk van szerződés szerint. 3 hét: Sajnos nincs szabad port a központban, de 60 napig figyelik. Mi a f...? Megrendelés előtt 3 nappal volt internetem, maguk mondták, hogy mondjam le és minden rendben. Reménykedjek, hogy lesz másik hülye is aki így akar átmenni a t-home-hoz? Jut eszembe hogy lesz most a tv előfizetés? Mivel a kedvezmény internettel együtt érvényes így a kedvezémy nélküli összeget kell fizetni. Éljen.
    Jó lenne ha valaki tudná mit lehet ilyenkor tenni. Ja és nem egyedi az esetem a szembe szomszédom szintén így járt.

Új hozzászólás Aktív témák