Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz Gyuree91 #68465 üzenetére

    Nincsenek kint olyan eszközök, amikre érkezett eddig szoftver. Gondolom én.

    madle
    Tedd kábelre, és, ha ott nincs hiba, akkor wifi telítettség/eszközhiba. Ha TP kábelen is csinálja, köss direktben a HGW-be, és ha ott nincs ilyen, akkor TP hiba.

    pibácsi
    Sehogy, mert az az Invitel tulajdona, ha felmondod a szolgáltatást megszűnik, Inviteles topikban kérdezz rá, hogy át lehet-e vinni egy ismerősöd élő szerződése alá (ha van ilyen ismerősöd) T-nél van valami hasonló. Meg van a tanulság, ezért nem használunk sehol szolgáltatós e-mail címet. Most megadod a T-s címed mindenhova, 2 év múlva kap a T a lakhelyeden egy konkurenciát, váltasz, akkor a T-s címed is bukod és ott vagy ahol most.

    luimapeiz
    Lemondtam volna a netet és a TV-t, a HGW maradt volna nálad ugyanis a telefonhoz kell, csak lelövik a netet és IPTV-t a STB-okat küldtem volna vissza, így ugrik a hármas kedvezmény a telefonra, ergo kicsit többet fizetsz érte, de szerintem ez a legjobb megoldás. Próbáld meg őket még egyszer hívni és vázold fel ezt a helyzetet, én így látom logikusnak.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák