Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz Nooeca #65446 üzenetére

    Ehhez csatlakozok. Ha megugrik hirtelen az tényleg zavaró.
    Na nem nekem, engem nem érdekel, lan-on belül van mindig a Quake-hez a szerver, de akikkel játszom egy időben próbálták a ping-re fogni. Mondtam én is amit dchard is említett, hogy amennyiben észreveszik a nagyobb pinget és nem azért sírnak mert jobban játszom mint ők, akkor egye fene, utánanézek mi a gond... De egyszer megpróbáltam Telekomos LTE mobilnetről Quake-elni, és nekem azzal se volt gondom, többnyire stabil a ping. Néha-néha kicsit megpattant, de annyira észrevehetetlen volt hogy simán lehetett játszani...
    Én ahogy észrevettem, ahogy te is írod Nooeca a 100-200 feletti ping a sok. És az már tényleg észrevehető, érzem is itt, hogy a sulinetről haverom alig tud levadászni. Pedig amikor normális netről van, nagy csaták vannak. Szal a lényeg, szerintem is a határ az 100 ms körül van. Felette sajnos érezhető a játékban a magas ping. És ha ez még egy kis lag-gal is társul, az a kánaán.:W... Máshol nem tudom hogy érezhető-e, majd ha egyszer olyan magas lesz a ping akkor megnézem hogy böngészésnél kijön-e. De szerintem nem nagyon fog...

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák