Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Predator2 #48651 üzenetére

    Köszi a választ :R Sajnos az ilyen ügyintézés időigényes, főleg mint ahogyan azt előttem is írták azért, mert sok panaszt kell feldolgozniuk, és írásban válaszolnak postai levélben. 14K az tényleg elég drága, nálunk a Paletta L100 csomag is kevesebbe kerül, pedig abban van Hoppá-s telefon 20-as VDSL2, SAT TV Családi + HD, és egy mobilszám is bevonva havi 100 perces lebeszélhetőséggel minden belföldi nem emelet díjas vezetékes és mobilszám irányba.

    Szóval a régi szolgáltatód nem volt drága, kicsit meglepett,hogy a T ennyit pakol rá, és még lassabb is felétek. Nálam lenne - ez két évig nem aktuális - 60-as Inviteles net alternatíva, de mivel csak az Internet jönne szóba, így háromszor gyorsabb lenne majdnem dupla áron. Vagy úgyis mondhatnám, hogy drágább lenne mint a 20-as VDSL2-m + a 30-as Mobilinternetem együtt :) Plusz ha váltanék - csak Internetet - a T-nél még kevésbé lenne kedvezményes a mobilinternetem, amit az Invitel nem is tud nyújtani, nekem meg fontos a mobilinternet is. Marad minden így :)

Új hozzászólás Aktív témák