Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p87

    senior tag

    Üdv!
    Múlt héten felnéztem T-home oldalára, mondom megnézem az internet csomagokat és nagy örömömre láttam, hogy elérhető lett a címemen a 30/5-ös Netmánia L csomag, jelenleg DSL-es netámia M-es van.
    Fel is hívtam őket és megrendeltem, de nem volt biztos, hogy menni fog 70-80%- esélyt mondott az ügyfélszolgálatos, ja és ügyesen rábeszélt, hogy mondjak le az analóg telefonvonalról, belementem...
    Sajnos későn olvastam utána, hogy csak a probléma van digitális vonallal.
    Na mindegy a lényeg azt mondta, hogy futárral küldenek HGW majd a héten és nem jön szerelő, erre most hívtak és egyeztettek időpontot, hogy jönne a szerelő szerdán, hát jó, de, hogy mit fog csinálni azt nem tudom, remélem nem kábelnetet akarnak rám sózni hanem VDSL lesz.
    Nem tudjátok minek kell szerelő, másoknak is mentek ki házhoz egyszerű ADSL->VDSL csere esetén?

    És azt tudjátok, hogy házon belül kábeleznek-e? Mert akkor addigra nekem meg kell oldani a voip telefon kábelezését, ugyanis én úgy szeretném hogy a HGW-t csak modemként használom fent az emeleten ahova el van vezetve a bejövő vonal, viszont az analóg telefon az lent van és akkor le kell húznom egy új két eres kábelt neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák