Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhuman01

    tag

    válasz Gery15 #19811 üzenetére

    Ne aggódj :-)
    Az én történetem sem rossz? :-))
    2011 Május 10-től 10megás netem volt. TÖKÉLETESEN működött 8 hónapon keresztül a legrosszabb érték amit mértem 10,5/540 volt. Ping 16-17 körül stabilan. Február utolsó hetében nézem valami nem okés. A pingem stabilan 28-29, letöltési sebesség FIXEN! 8,8/520 - na akkor telefon, hiba bejelentés. Egy korrekt ember vette föl a telefont, elmondtam mi a gond, mondja - hogy ezzel gond, lesz, mert ugye a garantált sebesség meg van, a ping meg nem érdekli a szolgáltatót. Na csak bejelentette a hibát, erre minden előzetes kérés, vagy telefonhívás nélkül a t-home visszatette 5megára!!!! Na persze ezt én nem hagytam ennyiben. Reklamálás újra-->meg újra--> a vége az lett: A t-home azt a hivatalos nyilatkozatot hozta, hogy nekem a vonalam nem bírja az 5megánál nagyobb netet, ezért letiltottak minden további sávszélesség emelést, arra hivatkozva, hogy a változó margin érték a letöltési részen- -> tönkreteszi a dslam-t. :-)) Megnéztem, természetesen nem változik, és eddig sem változott. Szerintem egyszerűbb lett volna azt mondani, bocsi srácok, túl vagyunk terhelve..... Fejleszteni , meg nem akarunk, mert az pénzbe kerül, de nektek magyaroknak jó az 1 és 5 megás net is....
    Nem egy munkatársamról tudok, akik mivel messzire laknak a DSLAM-tól, nekik már csak 1 megás netet tudnának adni. 2012-t írunk!!!!
    Köszönöm t-homár!

    u.i.: Már csak 2 hónap a hűségidő....

    "felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van" WOT nick: Inhuman82

Új hozzászólás Aktív témák