Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Statikus

    senior tag

    Sziasztok,

    Telekom optikai netem van, de gondolkodom, hogy előfizetek TV-re is.
    Tudom, hogy csak Smartboxos megoldásuk létezik.
    Néhány kérdés.

    A szolgáltató "modeme" passtroughban működik, a 2,5GBps portból saját routerbe megy az adat, a többi 4 port szabad.

    1. Kérdés:
    A Smartbox RJ portját a szolgáltató eszközének portjaiba kell bekötni, vagy a saját router/switch eszközeim egyikébe?
    Amennyiben a szolgáltató eszközébe kell, úgy működik-e a fent leírt esetben is a 4 port?
    Amennyiben mehet a saját rendszerembe (kétlem), van-e bármilyen router beállítási előírás, hogy működjön a box?

    2. Kérdés:
    A Smartboxról azt olvastam nem lehet a csatornák sorrendjét változtatni. Ez igaz?
    Nem kell, hogy a sorszáma is változzon, csak amikor lépkedek a programok között, ne kelljen végiglépkedni feleslegesen minden alkalommal.

    3. Kérdés:
    Mivel Android TV alapú (és én egyáltalán nem használok Androidos dolgokat) vélhetőleg telepíthető rá médialejátszó app, ami a hálózaton kiszolgáló NAS-ról játszana le filmeket. De, ha nem a saját eszközeimre, hanem a szolgáltató modemére van kötve, akkor nem is abban a hálózatban van, amiben a NAS. :) Ilyenben van valakinek tapasztalata?

    Van bármi más dolog, ami rosszabb, kényelmetlenebb, mint egy CI+ kártyás tévénézésnél? :)

    Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák