Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Most éppen felijedtem és ugy keltem.Ugyan nem megyünk most hétvégén sem dolgozni de ez valahonnan mélyről jövő dolog.Zolinak be kell sürgősen fejeznie az erdőirtását mert megvennék a fáját.Szóval nem fog lustizni a hétvégén.Nekem is meglesz a dolgom mertbedöglött a felsőmaró gépünk és azt probálom rendbe tenni.Remélem még ezt a tetőt kihuzza és akkor majd veszünk egy újat.
    A tetővel megindultunk.Kiszerkesztettük a hajlásszöget és felállitottunk 5 pár szarut a taréjszelemennel együtt.Már van honnan elindulnunk.Innen fogunk jobbra és balra is épitkezni.
    Talán hétvégén még kicsit finomhangolom a gépet.Ugy néz ki hogy a 8x470 minden körülmény között stabilizálodott.Ehhez most egy 2,4 memszorzás van 1128mhz memsebességgel.Ezt szeretném egy 2,5x memsebességre felnyomni ami 1175mhz-et jelentene.Már probálgattam de a crysis kilépett fél ora után.Még lehet adnom kell egy pci feszt azMCH-nak hogy stabil legyen.Ez mondjuk már +0,2V-ot jelent.Annyit még talán gond nélkül adhatok a llapnak annélkül hogy kinyuvadna.Ezt kitesztelem ma.Miota van másik gép is könnyen ugrálok.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák