Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    Sziasztok...

    99% Applikáción keresztül kommunikálok a nassal. Ha valamire szükségem van a nasrol akkor a DS Filesen keresztül leszedem telefonra.
    Csak hogy ma délután mint ha elvágták volna ez az egészet. És nem tudom mire vélni a dolgot.Mivel nem otthon vagyok így még nehezebb..

    Hiba feltárás :D
    Amit sikerült most csinálni vagy is a lehetőségeimet számba vettem. Mert még nem tudom hol keressem a hibát. Távolról rá néztem a hálózata internet van az eszköz működik ha a tévén elindul a lejátszás.Van még itt egy kamera is ami folyamatosan a nasra rögzít. Vissza ellenőriztem működik. Ettől függetlenül volt eszköz áramtalanítás még az elején.

    Felmentem a hivatalos Synology oldalra leellenőrizni a saját eszközömet ott szerepel a Nas
    a végén zöldbe van van IP cím is.

    Az applikációt letöröltem újra raktam újra beírtam.
    (minden ami QuickConnettel kapcsolódna app. nem működik)

    Az üzenet.. Nem sikerült kapcsolódni a szerverhez. Ellenőrizze hogy helyes-e a QuickConnet ID azonosító.

    Akkor most hogyan tovább..? vagy is hogy tudnám életre kelteni az appokat vagy a QuickConnetet..??

    [ Szerkesztve ]

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák