Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz dethroner #5985 üzenetére

    Hétfőn beszélt a csajom a Seibiko-val, akkor mondták hogy persze, adnak ők papírt, csak írjon egy emailt és küldik. Szinte rögtön írt is nekik, persze semmi válasz. Ma délelőtt ismét hívta, és képzeljétek, nem kapták meg az emailt. Nahát, hogy mik vannak :Y De semmi gond, ebéd után elküldi. Na ahogy ti nem kaptátok meg, pont úgy mi sem. Egyre ellenszenvesebb ez a hazudozás és ugyanakkor egyre gyanúsabb is. Eldöntöttem, ha holnap délelőttig nem jön meg amit kértem, emelem a tétet. Akkor már nem fogok megelégedni egy amolyan általános igazolással, amit majd esetleg az autó iránt érdeklődőknek meg tudok mutatni hogy melyik cég, mikor végezte a munkát, most már egy teljes munkalapot akarok látni, tételesen felsorolva az utolsó csavarig hogy mit cseréltek benne, mi az amit esetleg csak javítottak, mindent amihez hozzányúltak. És persze hogy ez napra pontosan mikor, mennyi km állásnál történt és mire mennyi jótállást garantálnak. Sőt, egy számlát, blokkot is, mert itt már egyre jobban bűzlik valami. Ha kell, iratok egy ilyen kérelmet az előző tulajjal, neki mint megrendelőnek szerintem utólagosan is ki kell adniuk ilyen infót. Ha nem kapom meg, jelzem a NAV és a Subaru felé is, hátha arra már lesz reakció.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák