Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz unravel #3238 üzenetére

    Számos tesztet láttam már, de olyat sehol ahol kitérnének arra, hogy Google Play esetében milyen az alkalmazás telepítési sebessége.

    Magamnak megnéztem több egymást követő napon keresztül, hogy a Xiaomi 11 Lite 5G NE és a Samsung Galaxy A54 között hogyan alakul a dolog. Természetesen ugyanazon alkalmazásokat frissítettem velük egyszerre indítva, videón rögzítve... nem egyszer volt olyan, hogy a Xiaomin ugyanazon alkalmazások mellett még más appok is frissítésre kerültek és úgyis a Xiaomi volt a győztes.
    Olyan 40-90 másodperc előnnyel :(

    A videóhoz: S21-et nem vennék A54 helyett, mert nekem fnekem fontosabb az, hogy megkapja az Android 17-et is. Hol lesz már az S21 2 év múlva is?

    Más. A Samsung billentyűzetet használva nem egyszer előfordul, hogy hiába érintem meg a javasolta szót elsőre nem érzékeli, csak második vagy harmadik érintésre.

    A kijelző teszt szerint rendben van a kapacitív bevitel. Ti nem tapasztaltatok ilyesmit?

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák