Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    eSIM-nél azt gondoltam, hogy az lesz az új egyes :D Szóval elsőnek csak az eSIM lett úgy aktiválva, hogy fizikai SIM egyáltalán nem volt benne. Így lett az eSIM a kettes :D Aztán bekerült a fizikai 1-es helyére az eredetileg is odaszánt korábbi kettes SIM-em abból meg lett 1-es :DNem gond, csak megkavarodott egy kicsit, de ez úgy látszik a SAMSUNG döntése volt, hogy az eSIM az a kettes lesz mindig.

    Bekapcsoltam a WiFi hívásokat. Xiaominál a név vagy szám alatt hívás közben megjelent a WiFi jel. Viszont itt nem láttam, hogy jelezné. Nem jelzi, vagy nem kapcsolódott fel a WiFi-re, vagy hiába kapcsoltam be, miután eSIM-re váltottam megint a Telekomtól kellene kérnem? A készüléken mind a két SIM-nél be van kapcsolva, nem kapcsolódott ki.

    #2745Viktor0610: Köszi, akkor ezt a részt elengedem :D

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák