Hi​r​d​eté​s

2018. február 18., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-08-02 07:05:54

PROHARDVER!

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#7551) Aarpok válasza morbias2 (#7547) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Részemről felejtős.Az még csak oké,hogy 200 m - ről nem lövöm fejbe,na de 2 m -ről.Kipróbáltam AK - val fejre céloztam és biztos,hogy el is találtam,mert bicsaklott hátra a feje és semmi kiröhögött aztán fejemre dobta a gránátot.A fedezék csak a fal a többin simán átlőnek.Ha az volt a fejlesztő célja,hogy élvezhetetlen legyen akkor üzenem neki,hogy sikerült.

Аарпок

(#7552) Telda

Telda
(PH! addikt)

Nagyon behúzott most a játék, ez az SGM sokat dobott rajta, alig várom hogy hazaérjek a munkából.

(#7553) PeL válasza Aarpok (#7551) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Nem tudom te melyik verzióval játszottál akkor :D, de nálam nem volt ilyesmi soha, mindenki meghal 2-3 lövéstől azzal a fegyverrel amit alapból ad a játék... A páncélruha nélküli bandita egy testlövéstől is kifekszik. Szerintem teljesen jó ez a mod így ahogy van. Van két patch is hozzá, ha nem úgy próbáltad adj neki még egy esélyt. :U

[ Szerkesztve ]

(#7554) morbias2 válasza Aarpok (#7551) üzenetére

morbias2
(fanatikus tag)

Hát ez az én is így szenvedtem végig. Többször ki se próbálom :D

Pel: #

Én mindent felraktam hozzá mégis hullottam mint a legyek :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7555) Aarpok válasza PeL (#7553) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Azokat tettem fel amit a (#7505) hsz -ben irtál :K Mind a 2 patch- et felraktam a megfelelő sorrendben.A patch mappában volt gamedata mappa és még 3 másik amiben szintén volt én azokat is felrektam vagy nem kellett volna :F Nem tudom én sem értettem a dolgot egyszüen hiába löttem kb 10 - szer fejbe nem hatotta meg az ellent sőt még kaptam gránátot a képembe.

Аарпок

(#7556) zuzu000

zuzu000
(őstag)

Mi a... . Kilépek a játékból, hogy megváltoztassam a megvilágítási beállításokat, erre amikor rákattintok a parancsikonra, leáll a játék rögtön.

Bug: Stack trace.

:F :F

Ne csalj! Ne lopj! Ne hazudj! - A Kormány nem szereti a konkurenciát BF3: AmOkk000 BF4: AmOkkSC2

(#7557) Aarpok

Aarpok
(őstag)

Egyenlőre pihentettem,mert most egy kissé kiakadtam :W

PeL. Na az például tetszett benne :C meg vog-525 - ös gránát.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#7558) PeL válasza morbias2 (#7554) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Hát nem tudom tényleg... Szerintem nem halok meg sűrűbben mint a sima SGM 2.2-ben, pedig Master fokozaton játszok (Alpha osztagot nem kapcsoltam be) 1x-2x elvéreztem, egyszerűen akkorát kaptam hogy hiába nyomtam a kötszert, elvérzett a karakterem :D Aztán rájöttem hogy ilyenkor army medkitet kell nyomni :D Viszont nekem tényleg sokkal jobban tetszik eddig mint a sima SGM 2.2.

Ez a dynamic news is nagyon állat, mindig bemondja hol láttak mutánst, hol van tűzharc, ki halt meg ilyesmik.

(#7559) morbias2 válasza PeL (#7558) üzenetére

morbias2
(fanatikus tag)

Pedig képzeld el úgy öltek ,hogy alig bírtam játszani vele. Végig az egész játékban. Sőt már azzal kezdte a cordonban ,hogy kitörés volt mikor a banditákkal harcoltam! :) Ha nincs nálad gyógyszer ott pusztulsz bele! :DDD Szal nem tudom mitől volt ez de sikerült nagy nehezen végigvinnem :D

(#7560) PeL válasza morbias2 (#7559) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Akkor te tényleg egy régebbi verzióval játszhattál mert amivel én játszom abban már el lehet bújni a kitörés elől a kordonban is meg a mocsárban is :K

[ Szerkesztve ]

(#7561) zuzu000 válasza dodopek (#7536) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Valahova máshova nem tudod felrakni? Imádom a data.hu-t, a letöltési sebesség vele: 17B/s :DDD
Igen, Byte.

Ne csalj! Ne lopj! Ne hazudj! - A Kormány nem szereti a konkurenciát BF3: AmOkk000 BF4: AmOkkSC2

(#7562) muddy_waters válasza zuzu000 (#7556) üzenetére

muddy_waters
(lelkes újonc)

A stack trace az nem a bug. :) A stack-en (veremben) tárolja a processzor az ideiglenes adatokat, szubrutinok visszatérési címeit stb., a 'stack trace' ennek a kiírása, fejlesztőknek nagyon hasznos. Én ugyan csak ugatom a témát, de tölts fel egy képernyőfotót, és megnézzük, mire panaszkodik a játék. :)

(#7563) zuzu000 válasza muddy_waters (#7562) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Mármint a bug reportnál ha bemásolom egy jegyzettömbe, ezt írja.

De már megoldódott. Dokumentumokban a user.ltx fájlt ki kell törölni. Elvesznek a beállítások, de menni fog.

Spoiler

Zaton benzinkút tetején van egy szervoruha. Kicsit meglepett, amikor ugrálgattam a tetőkön.

(#7564) morbias2 válasza PeL (#7560) üzenetére

morbias2
(fanatikus tag)

Az lehet,mert az volt az első 2.2 amivel játszottam. :)
Ha van link pontosan honnan kell leszedni és mit akkor lehet kipróbálom újra.

(#7566) morbias2 válasza PeL (#7565) üzenetére

morbias2
(fanatikus tag)

Köszi :)
Majd leszedem és meglesem. :D

(#7567) rétisün válasza zuzu000 (#7563) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

"Zaton benzinkút tetején van egy szervoruha. Kicsit meglepett, amikor ugrálgattam a tetőkön."

milyen? hajnal exo alá nem adom :DDD (na jó, a mostani seva-nál biztos jobb lesz, egyelőre még az alagutat is ki kell pucolnom, ahová majd a hajnal frakció beköltözik :D )

[ Szerkesztve ]

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#7568) zuzu000 válasza rétisün (#7567) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Haha, csak az alap. Ennek még kell fejlesztés, hogy futhass benne :)

Kereskedőktől sikeresen rendeltem egy Freedom exo-t. Azt hittem 9500 az ára. Megjött az áru, 250k. Eh, na mondom, akkor gyűjtögetünk :))

[ Szerkesztve ]

(#7569) rétisün válasza zuzu000 (#7568) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

annyim már van :P szerencsére a bankárok egész jó napi kamattal dolgoznak :C

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#7570) zuzu000 válasza rétisün (#7569) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Gondolkoztam már a bankárokon. Lehet meglépem, és beteszek egy keveset :)

(#7571) McTuja válasza zuzu000 (#7570) üzenetére

McTuja
(tag)

hali nekiugrok én is már 5 konduktort szereztem meg most megyek jupiterre

https://m.mobilarena.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30101-30158.html. Sgm2.2 terkep

(#7572) zuzu000 válasza rétisün (#7569) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Hajnal exo mennyibe kerül, miután megrendeltem? Gondolom több mint a freedom 250K-s exoja.

(#7573) PeL

PeL
(PH! addikt)

Saját videó:

http://youtu.be/DRFOYKwzkpQ

[ Szerkesztve ]

(#7574) zuzu000 válasza PeL (#7573) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Mit meg nem adnék, ha ilyen jól futna az SGM 2.2.
Nem is értem, neked miért fut jobban. Milyen beállítások mellett játszol?

(#7575) PeL válasza zuzu000 (#7574) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Alapbeállítások, annyi különbséggel hogy nem DX10 enhanced mód hanem DX9 enhanced, és azért DX9 mert szemmel láthatóan semmi különbség nincs látványban, max annyi különbséget vettem észre hogy esőben nem látszik hogy folyik a víz az anyagok felületén. viszont érezhetően jobban fut, és így is ugyanolyan szép

[ Szerkesztve ]

(#7576) zuzu000 válasza PeL (#7575) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Kipróbálom, köszi.

(#7577) zuzu000 válasza PeL (#7575) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Melyik a dx9 encanched? Mármint magyarban.
Mert nekem csak dx11-10-nél írja, hogy az az, dx9.et nem ír. DX10 alatt még 4 darab választási lehetőség van.
Megpróbáltam egyet, játék elindít, le is áll. Hmm...

Szerk.: nem tudom megváltoztatni. Ha DX11 vagy 10 alatt bármelyiket kiválasztom, a játék indításnál kidob. Még a statikus megvilágítás választható, de az nem valami szép.

[ Szerkesztve ]

(#7578) PeL válasza zuzu000 (#7577) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Azt hiszem "Javított teljes dinamikus megvilágítás"

(#7579) zuzu000 válasza PeL (#7578) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Na akkor az a helyzet, hogy semmit nem tudok választani az alap Statikus megvilágítás, DX10 illetve DX11-en kívül, mert amikor kéri, hogy a beállítások megváltoztatásához indítsam újra a játékok, akkor nem indul újra. Bug reportnál Stack Trace.
Mi lehet a baja?

(#7580) PeL válasza zuzu000 (#7579) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Sajnos fogalmam sincs, elképzelhető hogy driver bug, én viszonylag régebbi drivert használok (11.9-es Catalyst)...

(#7581) rétisün válasza zuzu000 (#7572) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

350000.....de asszem alapból 150 kiló cipelés, futás......

(#7582) zuzu000 válasza PeL (#7580) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Megpróbálom azzal.

(#7583) zuzu000 válasza PeL (#7580) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Feltettem a 11.9-est. Ugyanaz.
Nem értem mi lehet a baja.
Catalystotban milyen beállítások vannak?

(#7584) Physicist03 válasza PeL (#7580) üzenetére

Physicist03
(senior tag)

Téged nem zavar, hogy mutatja a maszk körvonalait? Ha szeretnéd eltüntetni szólj, mert tudom hogyan kell.

(#7585) PeL válasza zuzu000 (#7583) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Abban is alap minden :D

(#7586) PeL válasza Physicist03 (#7584) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Megszoktam már, de megmondhatod amúgy nyugodtan :)

(#7587) Physicist03 válasza PeL (#7586) üzenetére

Physicist03
(senior tag)

Ezt letöltöd, bemásolod a scriptek közé és el is tünik. Engem egyébként nagoyn-nagyon idegesitett!

(#7588) zuzu000 válasza PeL (#7585) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Akkor utolsó kérés: a dokumentumok/stalker/user.ltx-et felteszed valahova?

(#7589) PeL válasza zuzu000 (#7588) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

(#7590) PeL válasza Physicist03 (#7587) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Köszi! :Y

(#7591) morbias2 válasza Physicist03 (#7587) üzenetére

morbias2
(fanatikus tag)

Hát igen végig lihegő maszkba nem is lehet játszani. Én levettem a fejemről annyira idegesített :)

(#7592) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

nekem csak egy bandita kabát jutott a benzinkút tetejére......

(#7593) PeL

PeL
(PH! addikt)

nem semmi milyen fegyverek vannak a zsoldosoknál :Y

[ Szerkesztve ]

(#7594) zuzu000 válasza rétisün (#7592) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Nekem nem ledobva volt, hanem egy tatyoban benne. A teto egyik sarkaban.

(#7595) HecklerHUN

HecklerHUN
(újonc)

Nekem minden stalker golyóálló, a köppenyesek is!Kb 10 skuló minimum kell beléjük, kivéve a fejüket....

(#7596) PeL válasza HecklerHUN (#7595) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Hát lőj fejre akkor. Am páncél ellen páncéltörő golyóval kell lődözni. :)

(#7597) Telda válasza rétisün (#7592) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Hali!

Ez milyen hud? Melyik moddal együtt rakódott fel?

(#7598) zuzu000 válasza PeL (#7589) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Ezzel se megy. Feladom, marad a DX10.

(#7593) PeL: Hol vannak a töltényeid? :Y

(#7599) rétisün válasza Telda (#7597) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

sigerous mod 2.2

(#7600) Telda válasza rétisün (#7599) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Nekem is az van fent és egyáltalán nem így néz ki. Szerintem valamelyik másik modban ha jól emlékszem volt ilyen HUD telepítési lehetőség és én azt bepipáltam, méghozzá talán az atmosfear 3-ban. Vissza tudom ezt cserélni az alap hud-ra?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.