Hirdetés

2018. október 21., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-11 18:58:03

PROHARDVER!

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#8201) Physicist03 válasza dodopek (#8198) üzenetére

Physicist03
(senior tag)

2 féle spanolási lehetőség van:
Első: 1 2 3
Második: 1 2 3

(#8202) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

érdekes, bagoly 700-at adott a tojásért....a többiek eddig mind 500-at.

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#8203) PeL válasza rétisün (#8202) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Gondolom achievement miatt

(#8204) Aarpok válasza HecklerHUN (#8200) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Ha olvasgattál visszafele akkor nem értem a kérdést :DDD Még javarészt mindig az SGM 2.2 a téma csak valaki a simával és mások meg az enot verzióval játszák.

Аарпок

(#8205) HecklerHUN

HecklerHUN
(újonc)

Nem mindent olvastam! :D Meg csak úgy kérdeztem, hátha.Én még az elején vagyok a lemaradás miatt, megyek pripyatba.

(#8206) Aarpok válasza HecklerHUN (#8205) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Rendben :D Alapjátékkal vagy moddal játszol?

Аарпок

(#8207) HecklerHUN

HecklerHUN
(újonc)

ENOT!:-P

(#8208) rétisün válasza HecklerHUN (#8207) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

ha jársz arra, nézd meg a szevcsenko-t neked ott van-e a monolith exo.....

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#8209) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

van egy küldetés. amikor eltűnt hajnalosokat kell megkeresni, mikor megkerülnek, akkor meg megvédeni a vérszívóktól. ha hagyod, hogy a vérszívók elintézzék őket, az egyikükről le lehet szedni a hajnal exo-t.

mindjárt visszaérek a szkadovszkra, meglátom mi van, ha buktam a küldit. az tuti, hogy nem pakolják a ldádmba a cuccot időmnként (asszem emiatt kapom rendszeresen) de ha csak ennyi, azt kibírom.

a különböző achievementeket már úgyis buktam a mod újrarakás miatt, legfeljebb még eggyel kevesebb lesz meg.

(#8210) Aarpok

Aarpok
(őstag)

Zombik likvidálva a zóna megtisztult.Hermann küldetését csinálom 5 artit megtaláltam viszonylag gyorsan,de a 6. nem jön elő.2 volt zatonban,2 jupiteren és 1 pripyatban,tehát itt kellene lenni még 1 - nek.Pedig most nem ott vannak mint legutóbb.

Аарпок

(#8211) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

nálam meg kezd bekrepálni a játék :O

már a betöltésnél lefagy, legalábbis ha a quicksave-t akarom betölteni....más mentésnél egyelőre nem, de azért ez is elég bosszantó :(((

ja, és a mod újrarakás után ugye elvesztek a statisztikáim, az is, hogy kinek milyen szerszámokat vittem, viszont nincsenek helyettük újak, így asszem buktam a fejlesztéseket is.

nehogy már megint új játékot kelljen kezdenem :O

[ Szerkesztve ]

(#8212) Telda

Telda
(PH! addikt)

Hali!

Újra itt :).
A zatoni X8 fegyvertesztelő műhely belépő kártyáját merre találom?

(#8213) Aarpok válasza Telda (#8212) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Voltál már pripyatban?Ha igen akkor menj vissza zatonba a sérült gauss - al és kérd el Kardán - tól a kártyát.Hanem akkor még nem tudsz oda bemenni.

Аарпок

(#8214) rétisün válasza Telda (#8212) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

látod, ez jó kérdés......

főleg, hogy amikor legutóbb ott jártam, egyrészt kiírta, hogy belépőkártya szükséges, másrészt meg ki volt nyitva az ajtó, és meg is van a gauss.....

(#8213) Aarpok: ha tényleg csak pripjaty után elérhető a gauss, akkor nálam eddig mindig volt valami bug, mert annál hamarabb megvolt mindig a gauss. nagyon jól jött pl. a hajnalosok alagútjánál a kiméra ellen :DD
igaz így visszagondolva nem volt sose kártyám, csak be tudtam menni, mert nyitva volt az ajtó.

[ Szerkesztve ]

(#8215) Telda válasza Aarpok (#8213) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Értem köszi! Hát ott még nem tartok.

(#8216) Aarpok válasza rétisün (#8214) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Ezt nem tudom,hogy előbb is elérhető - e :F Ja bug rules :DDD Én pripyatban az első küldetésnél szoktam talizni vele először amikor még a monolitosoknál van.
Telda: szívesen :K

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#8217) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

közben kitotóztam, mi okozta a fagyásokat a betöltésnél. a cementgyár felé volt 3 zombi, azokat lőttem le, és utána folyamatosan villogott a "fejlövést szereztél" felirat. ha így mentettem el, akár quicksave-el, akár menüből, nem töltötte be, már közben lefagyott.
kihagytam a zombikat, most úgy néz ki, jó.

(#8218) juhasz.p

juhasz.p
(fanatikus tag)

Ma találkoztam életem első alfa csapatával. Zatonban voltam a hajón, de már lőttek rám. :-)
Kimentem és meghaltam. :-) (egy SEVA pizsim volt csak, most már rendeltem egy exo-t Fürgétől). A hajó mindkét oldalán volt egy-egy csapat...Ilyen létezik?! Vártam egy napot, még mindig ott voltak. A következő összecsapásban is meghaltam, de... Létezik az, hogy egyszerre 3 azaz három irányból lőnek?! Egy csapatban hányan vannak? Nem 6 fős egy csapat? Létezik az, hogy egyszerre több csapat is rám támad?

A 2.0-ban hogyan lehet a tudósokkal arti átváltoztatást kérni? Ha odamegyek hozzá sosem csinálja meg? Kevés lenne a pénzem?

[ Szerkesztve ]

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#8219) rétisün válasza juhasz.p (#8218) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

korábban linkeltem egy screenshotot, azon 3 alpha csapat van egy helyen.....min. 20-an gyülekeznek, az a legjobb, hogy a közelben volt egy küldi, amint mentem arrafelé, már meg is támadtak :Y

más: feltettem a win8-at....eddig win7 alatt tudtam játszani, most akármilyen felbontást akarok, azt írja, nem elég a vga.... :((( (laptop, szóval ne várjunk csuodát, de azért ez akkor is ciki)

(#8220) emre válasza juhasz.p (#8218) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

A hajó vezetőfülkéjéből lehet őket levadászni.
Lesz 1-2 aki közvetlen a hajó mellett van, meg 2-3 a mellette levő dombon.

(#8221) Aarpok válasza rétisün (#8219) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Nekem is laptopon van win 8 trial enterprise - al és nincs gond.Mondjuk én feltettem az NV drivert nem win 8 ét használom.

Аарпок

(#8222) juhasz.p válasza emre (#8220) üzenetére

juhasz.p
(fanatikus tag)

Valamelyik bejegyzésben láttam hogyan kell átírni valamit a COP-ban hogy elő tudjam venni a fegyverem védett helyen is. Arra gondolsz?

(#8223) emre válasza juhasz.p (#8222) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

Nem ebben alapból lehet engedélyezni a fegyvert, az SGM opcióknál.

(#8224) juhasz.p válasza emre (#8223) üzenetére

juhasz.p
(fanatikus tag)

Köszönöm, megpróbálom így.

(#8225) rétisün válasza Aarpok (#8221) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

nv drivert is feltettem, hátha megoldja, de nem :(

megpróbáltam a legkisebb felbontásban, ablakban, teljes képernyősen, a natív felbontást, mindent, de nem akar menni, kevesli a vga-t.
pedig win7 alatt ment, igaz nem volt egy látványorgia, még be is szaggatott néha, de legalább ment.

alphások: a múltkor éppen b tudtam mnekülni a szevcsenkoba előlük, aztán onnan szépen lesniperezgettem őket. utána meg szaladhattam, hogy az ottani stalkerek ki ne zsebeljék őket, mire odeérek a hullákhoz :DDD
mentségükre szóljon, hogy még lövöldözték is őket, bár sok kárt nem okoztak az alpha csapatban :N

[ Szerkesztve ]

(#8226) juhasz.p válasza rétisün (#8225) üzenetére

juhasz.p
(fanatikus tag)

Nekem még nincs mesterlövész puskám, csak egy GK36-om. Lehet, hogy kevés lesz hozzájuk... :O

(#8227) emre válasza juhasz.p (#8226) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

Azzal csak fejlövés, egyébként nem sok esélyed van.

(#8228) rétisün válasza juhasz.p (#8226) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

jupiterben van egy svdm távcsöves, úgy vettem észre a hsz-kből, hogy az benne van minden modban, talán az alapjátékban is.

a cementgyár és a jupiter üzem közötti sínen áll egy mozdony, annak a tetején

(#8229) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Megvettem a játékot pár hete steam-en, most épp elég nagy bajban vagyok...azt a küldit csinálom, mikor egy szakadékból kell kivenni valami csomagot egy kocsiból, és még mielőtt kijutnék mindig elkapnak, sajnos egy medkit van csak nálam..
Hogyan tudnék ott átjutni?Fegyver helyett medkit-ből kéne betankolni? :DDD

MI 8 6/128 blue | Garmin Fenix 5

(#8230) Vladi válasza Viper26 (#8229) üzenetére

Vladi
(PH! nagyúr)

Kik kapnak el?

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#8231) juhasz.p válasza rétisün (#8228) üzenetére

juhasz.p
(fanatikus tag)

Nevetni fogsz, de a mozdony tetején csak egy kb. első világháborúból ott maradhatott puskát találtam. Egyébként az alapjátékból ismertem azt a helyet. A fűrészmalom mellett, az egyik fenyőfa alatt is van egy távcsöves, ha jól emlékszem, de hogy jutok oda... :D

(#8232) #90933760 válasza Vladi (#8230) üzenetére

(törölt tag)

A benzinkútnál van ez, ott vérszopók ormányosok vannak.

Félreírtam.

[ Szerkesztve ]

(#8233) rétisün válasza juhasz.p (#8231) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

akkor passz.....nálam eddig mindig ott volt, sgm 2.2 és enot modban is.

a fűrészmalom nem veszélyes, amíg csak(?) zombik vannak. azokkal még könnyebb boldogulni, mint a zsoldosokkal, akik majd beköltöznek helyettük.

ezt a helyet meg én nem ismertm, kösz! közelebb is van, amint átérsz a mocsárból.

ja, hogy neked most az alphásokat kéne valahogy kicselezni....ha máshogy nem megy, egy korábbi mentésel, amikor még nincsenek a nyakadon

(#8234) Viper26 válasza Vladi (#8230) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Ilyen négykézláb közlekedő, ugráló akármik, nem tudom a nevüket. :F
Embernek néznek ki, legalábbis valamikor azok lehettek.

(#8235) rétisün válasza Viper26 (#8234) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

snorkok.....

(#8236) #90933760 válasza Viper26 (#8234) üzenetére

(törölt tag)

Orrmányos.

Mivel ezek nem fognak le, mint egy vérszopó, ha gyors és ügyes vagy spontán elfutsz előlük, az alagút után már nem követnek. Bár ha minimumon vagy akkor nem fog sikerülni így se, egy-két sebzést betesznek.

[ Szerkesztve ]

(#8237) Vladi válasza Viper26 (#8234) üzenetére

Vladi
(PH! nagyúr)

1 jól irányzott shutgun lövés. De nem mindig jönnek.

Ha meg mén nincs jó cuccod az ilyen küldökhez, akkor arra koncentrálj.

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#8238) emre válasza Viper26 (#8229) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

Medkit, kötszer az egérre kötve, meg egy jó kis automata shotgun, olyan saiga szerű. :)

(#8239) Aarpok válasza rétisün (#8225) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Látványorgia nálam sincs,de legalább megy :P Amúgy most engem azzal szivat,hogy nem találom a 6. artit Hermann - nak.Már vagy 5 - ször átforgattam egész pripyatot,de sehol sincs.

Аарпок

(#8240) Viper26 válasza rétisün (#8235) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Szerintem nem ezek, mindjárt betöltöm, és csinálok egy mentést róla. :K

(#8241) zuzu000 válasza Viper26 (#8240) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Lehet, kiméra?

Szerk: most olvasom, azok biztos snorkok, gondolom a bütyöknek kell a csomag. Késsel könnyen el lehet velük bánni, ha eltalálod.
(Jótanács: kardánnal szedesd szét a csomagot)

[ Szerkesztve ]

Ne csalj! Ne lopj! Ne hazudj! - A Kormány nem szereti a konkurenciát BF3: AmOkk000 BF4: AmOkkSC2

(#8242) rétisün válasza zuzu000 (#8241) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

abban a barlangban a benzinkút alatt, ahol a zaporozsecből :D kell kiszedni a dobozt, snorkok vannak. legalábbis sgm meg enot modban.....

[ Szerkesztve ]

(#8243) #90933760

(törölt tag)

Ott nincs kiméra, azok tuti snorkok csak hülye kinézetük van. Alapjátékban is.

[ Szerkesztve ]

(#8244) juhasz.p válasza zuzu000 (#8241) üzenetére

juhasz.p
(fanatikus tag)

MI van akkor ha Kardán szedi szét a csomagot?

(#8245) Telda

Telda
(PH! addikt)

Elvileg megcsináltam a Noés mutáns küldetést, most kapnom kellene valamit?
Mert megöltünk mindenkit, de semmi küldetést nem mutat, illetve Noé sem mond semmit.

(#8246) #90933760 válasza Telda (#8245) üzenetére

(törölt tag)

A csávó akivel voltál megnézni az alvó vérszopókat. Ott van a Szkadovszkon tőle kapsz valamit ha jól tudom. De lehet tévedek.

(#8247) zuzu000 válasza juhasz.p (#8244) üzenetére

zuzu000
(őstag)

Akkor nem csak egy cuccost kapsz, hanem az összeset, ami a ládában van.

Ne csalj! Ne lopj! Ne hazudj! - A Kormány nem szereti a konkurenciát BF3: AmOkk000 BF4: AmOkkSC2

(#8248) Telda válasza #90933760 (#8246) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Köszi megnézem!

(#8249) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Közben volt quicksave máshonnan, így azt csináltam mikor két vérszívót kellett leszedni egy másik stalkerrel, még a pincébe is le kellett menni, jó parás rész volt meg kell hagyni. :DDD
Van olyan addon amit érdemes feltenni a játékhoz?Valamint egy guide-nak is hasznát tudnám venni, ha esetleg van valakinek egy jobb fajta. :R

rétisün:

Ott voltam pedig. :D

[ Szerkesztve ]

(#8250) Aarpok válasza Viper26 (#8249) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Helló!
Itt elég sok minden le van irva: http://caprine.atw.hu/STALKER3.html vagy itt http://stalker-cop.try.hu/

Meguntam a keresgélést inkább átmentem a sötétvölgybe és már bejutottam az x18 - as laborba.

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.