Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dodopek

    addikt

    válasz PeL #6420 üzenetére

    Pel, és mindenki más!
    Ha zavar benneteket, hogy nem látszik a feladat irányát mutató nyíl a kör térképen, szóljatok, mert meg lehet kalózkodni a térképet.( nézzétek meg, hogy az én képeimen milyen a térkép)

    westcoastog !
    Nincs bekacsolva az Xp mód? Akkor is sokáig szokott tölteni!
    A 3,5Gb felhasznált ram bazi sok,nem csoda, hogy fagy.Valahol azt olvastam, hogy az Xray engine 1.6 csak 2Gb-ig tudja kezelni a játékot, utána instabil lesz. Vagy valami ilyesmi...

    Manoarc!
    A 2.0-t ilyen konfiggal toltam: AMD x2 2100mhz, 2x1gb ram, hd 2600vga, és simán ment.Igaz, nagyon minimumon(1024x768,0 élsimi,0 anizo,alacsony részletesség,dx9,stb), de stabil volt.Szóval ha ha játékélmény elég, akkor nyugodtan vágj bele. :)

    Rétisün!
    De ha nincs kedved folyton ott nézegetni, a hátizsákodban lévő saját pda minden statisztikát mutat.Csak nyugodt helyen nézegesd, nehogy seggbe lőjenek... :D

    Dhampir!
    Azt a kártyát az egy lövéses küldetésben tudtad volna megszerezni, amit Garik ad a Pripyat tartózkodás elején.Ha nem adta, akkor már nem is fogja. Az ajtó mögött csak felszeréls van, nem vesztesz komolyan semmit.

    Mindenki, aki most kezdené a játékot!
    Az Athmosfear csodaszé, de nélkülözhető.Ha inkább a stabilitás kell,vagy nem egy erőműved van, inkább hagyd ki a telepítését...

    Uff, szóltam! :))

Új hozzászólás Aktív témák