Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    Befejeztem a Spatial Anomaly 1.001 (update 4) -et. Ez egy önálló sztorival rendelkező mod, egy zsoldosról szól, aki bent ragad egy térbuborékban és mindent megtesz, hogy kijusson onnan. A mod szerkezete példaértékű, és ahhoz képest, hogy még mindig open beta verzióban van, kifogástalanul működik. Szép és stabil. Sztori centrikus játékról van szó, nem igazán az akció a lényeg, ezért elég sokat kell okoskodni párbeszédek alapján. Sajnos az angol fordítás elég igénytelen és vannak benne orosz párbeszédek is, de szerencsére ezek nem életbevágóak, az angol szöveg pedig nagy vonalakban érthető. Emiatt nem akadtam el egyszer sem. A mod érdekessége, hogy minden feladat egyazon pályán történik, vagyis soha nem kell pályát váltani a megoldásért. Leginkább a Spectrum Project pörgős játékmenetére hasonlít, viszont nem lehet szabadon területet váltani, a játék visz tovább fejezetenként. Egyetlen eredeti pálya van benne, Cordon, a többivel csak más modokban találkoztam. Ajánlom mindenkinek! :K .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák